SİYASET
Giriş Tarihi : 18-06-2021 14:53

Metin Külünk sessizliğini bozdu! 10 bin dolar alan siyasetçi kim?

Metin Külünk sessizliğini bozdu! 10 bin dolar alan siyasetçi kim?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, 'Sedat Peker'den 10 bin dolar siyasetçi var' açıklaması sonrasında kamuoyunda söz konusu iddialar üzerinden tartışmalar devam ediyor.

Sakaryalı Peker'in iddiaları sonrasında İçişleri Bakanı Soylu'nun, "Peker'den her ay 10 bin dolar alan siyasetçi var" açıklamasının yansımaları kamuoyunda tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, FOX TV'de sabah saatlerinde yayınlanan 'Çalar Saat' programında Sedat Peker'den her ay 10 bin dolar siyasetçinin AKP'li Metin Külünk olduğuna işaret etti.

Zeyrek "Soylu Şentop'a o ismin kim olduğunu söyledi ama açıklamazsan sevinirim dedi. AKP'de bu ismi bilmeyen yok. AKP'de git anket yap bu isim kimdir diye. Yüzde 99'u sana Metin Külünk der. Son videsunda Sedat Peker'in Ekşioğlu'yla yaptığı görüşmeyi hatırlasana orada en çok ismi geçen Metin Külünk" diye konuştu.

AKP'Lİ KÜLÜNK SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Kendisi hakkındaki söz konusu iddialar sonrasında Odatv'ye açıklama yapan Metin Külünk, "Yok rica ediyorum lütfen. Benim kişilik haklarıma saygı duymaya davet ediyorum sizi. Temel hak ve hürriyetime saygı duymayı bekliyorum. Ben sizinkine saygılıyım siz de benimkine saygı duyun" dedi.

Milli Gazete

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert