Advert

Advert

Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 04-05-2021 17:07   Güncelleme : 05-05-2021 04:47

Mehmet Ağar'ın oğlu Sakarya'dan sorumlu olacak!

Mehmet Ağar'ın oğlu Sakarya'dan sorumlu olacak!

Sakarya ve Kocaeli’nin de içerisinde olduğu Marmara Bölgesinden Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu Ak Parti Milletvekili Zülfü Tolga Ağar sorumlu oldu.

AK Parti 7. Olağan kongresi sonrası teşkilat çalışmaları devam ediyor. Daha önce Ege Bölge Koordinatörlüğü görevini yürüten Zülfü Tolga Ağar’a başarılı çalışmalarından dolayı yeni görev verildi. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Marmara Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilen Ağar, Sakarya'dan da sorumlu oldu

Zülfü Tolga AĞAR Kimdir?

08 Aralık 1975 Ankara'da dünyaya geldi. Baba adı Mehmet Kemal anne adı Emel'dir. İşadamı; İstanbul Şişli Terakki İlkokulu, Ankara Yükseliş Ortaokulu ve İstanbul Semiha Şakir Bilge Kağan İstek Vakfı okullarını bitirdikten sonra Boston Mount İda College` da burslu olarak İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 

Marinalar Komitesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Hong Kong Türk İşadamları Topluluğu Başkanlığı, Deniz Ticaret Odası Üyeliği ile Kurucu Üyesi olduğu Elazığ Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelikleri bulunmaktadır. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Ağar, 1 çocuk babasıdır.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA