Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 24-08-2020 00:23   Güncelleme : 24-08-2020 01:17

MasterChef’te bıçaklar çekildi: Beni sırtımdan vurdu

MasterChef’te bıçaklar çekildi: Beni sırtımdan vurdu

TV8'in iyi takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye üçüncü sezonda tüm heyecanı ile devam ediyor. Geçtiğimiz Pazartesi kaptanlık oyunu sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacı kadrosu belirlenmişti. Sonrasında bu iki takım arasında üç dokunulmazlık oyunu oynandı.

ELEME TURUNUN İLK ETABINI KAZANDI

Dün akşamki yeni bölümünde ilk eleme oyunu ardından en az başarılı olan 3 isim ikinci eleme oyununu oynamak zorunda kaldı. Eleme turunun ilk etabında Eray, Duygu ve Sakarya-Geyveli Ayyüce kazanan isimler oldu. Bu 3 isim bir hafta daha MasterChef'te kalmayı garantiledi. İkinci eleme oyunu için ise Esra, Celal ve Sedat seçildi.

SEDAT VEDA ETTİ

MasterChef Türkiye'nin 16 kişilik ana kadrosuna veda eden ilk isim Sedat oldu.

AYYÜCE VE DUYGU ARASINDA GERGİNLİK 

Bir önceki gün ise, takım oylaması yapan yarışmacılar elemeye çıkacak ikinci ismi belirlemek için oy kullandı. Toplu oylarda Uğur ve Duygu 5'er oy aldı. Son sözü söyleyen takım kaptanı Ayyüce, eleme potasına girecek ikinci ismi de Duygu olarak belirledi.

BENİ SIRTIMDAN VURDU 

Geyveli Ayyüce'nin kararının ardından ilk günden bu yana birbirlerine çok yakın olan iki yarışmacı arasında gerilim yaşandı. Arkadaşı tarafından eleme potasına gönderilen Duygu, “Biz birbirimize söz vermiştik, 'her zaman omuz omuza yarışacağız' diye ama o potaya beni soktu. Bu bana göre omuz omuza yarışmak değil sırtından vurmaktır. Bundan sonra Ayyüce benim hiçbir şeyim değil” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA