Advert

Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 13-09-2021 16:16

Koronavirüs Kocaeli'de 3 can aldı

Koronavirüs Kocaeli'de 3 can aldı

Koronavirüs sebebiyle Kocaeli’de 3 kişi hayatını kaybetti. Cemile Devim, Erdem İşeri ve Hasan Bayrak koronavirüse yakalanarak hayatlarını kaybetti.

Erdem İşeri

Gölcük Cumhuriyet Mahallesi Devlet Karayolu Sokak adresinde ikamet eden emekli deniz astsubayıErdem İşeri 81 yaşında Covid-19 nedeniyle vefat etti. Evli ve 3 çocuk babası olan Erdem İşeri’nin cenazesi Gölcük 17 Ağustos Mezarlığı’nda defnedildi.

Hasan Bayrak

Kartepe Derbent Kuzgundere Caddesi adresinde ikamet eden Darıca Belediyesinden emekli Zabıta Komiser yardımcısı Hasan Bayrak 61 yaşında Covid-19 nedeniyle vefat etti. Evli ve 5 çocuk babası olan Hasan Bayrak’ın cenazesi Derbent Merkez Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Derbent Mezarlığı’nda defnedildi.

Cemile Devrim

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Hasan Kaya Sokak adresinde ikamet eden Mannesman boru fabrikasından emekli merhum Ahmet Devrim’in eşi Cemile Devrim 85 yaşında Covid-19 nedeniyle vefat etti. Ev hanımı ve 4 çocuk annesi olan Cemile Devrim’in cenazesi Kent Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kent Mezarlığı’nda defnedildi.

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA