TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 12-02-2020 17:16   Güncelleme : 12-02-2020 17:20

Komşu ilde bir mahalle bakkalı 6 çocuğu taciz etmiş..!

Komşu ilde bir mahalle bakkalı 6 çocuğu taciz etmiş..!

Sakarya'nın komşu ili olan Kocaeli’de bir mahalle bakkalı yaşı küçük 6 çocuğu taciz ettiği iddiası ile hakim karşısına çıktı. Duruşmada çocukların anlattıkları ise dehşete düşürdü.

Kocaeli’de bakkal işleten Z.B. adlı şahıs, yaşı küçük çocukları taciz ettiği iddiası ise gözaltına alındı. Yapılan soruşturma sonrası adiye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. açılan davanın görülmesine Kocaeli 1.Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Duruşmaya tutuklu sanık Z.K. mağdurlar S.D., C.A., M.C.C., Y.H.P, M.E. ve B.A. adlı çocuklar ve mağdur yakınları katıldı. Duruşmada mağdur çocukların anlattıkları ise dehşete düşürdü. Duruşmada mağdur çocuklar Adli Görüşme Odası(AGO) sistemiyle dinlendi.

“ÖZEL YERLERİNİ ELLEDİĞİNİ…”

Duruşmada söz verilen mağdur C.A.’nın annesi G.A., “Bu olaylar ortaya çıktıktan sonra oğlum anlattı. Elini omzuma atarak göğsüne dokunduğunu söyledi.’ dedi. Mağdur S.D.’nin annesi G.D. ise, “Oğlum özel yerlerini ellediğini bana anlattı bende ona bakkala gitme diye söyledim. Kızım yoğun bakımda olduğu için olayla ilgilenemedim” dedi.

DEFALARCA TACİZ ETTİ

Duruşmada dinlenen çocuklar ise yaşadıkları taciz olayını detaylı bir biçimde anlattı. Sanık Z.K.’nın mağdur çocukları defalarca taciz etti, her bakkal gidişlerinde benzer olayların yaşadıklarını ifade etti. Mağdur çocuklar sanığın en ağır cezayı almasının istediklerini söyledi.

İDDİALARI REDDETTİ

Duruşmada savunma yapan sanık Z.A., “Mağdurların hepsi yalan söylüyorlar. Ben kimseye zorla cinsel istismarda bulunmadım. Çocuklarla dirsek temasım olmadı. B. silahını düşürdü kırdı değiştirir misin dedi hayır dedim iki gün sonra bu olay yaşandı. Tahliyemi istiyorum.’ dedi. Mahkeme heyeti suç şüphesine ilişkin somut delillerin varlığı ve alanken kaçma şüphesi varlığı sebebiyle sanık Z.A.’nın tutukluluk halinin devamına karar verdi.   (Basın yayın ilkeleri gereği küçük çocukların ifadelerini yayınlamıyoruz)

Kocaeli Koz
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA