Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 22-11-2021 17:47   Güncelleme : 22-11-2021 18:35

Kocasının kendisini aldattığını ileri süren kadın Esra Erol'da eşiyle yüzleşti

Kocasının kendisini aldattığını ileri süren kadın Esra Erol'da eşiyle yüzleşti

Gülay hanım, canlı yayında eşi ile yüzleşti. Eşi Fehmi'nin Şengül adlı bir kadın ile kendisini aldattığını öne sürerek Esra Erol'a başvuran Gülay hanım, "Sakarya'da fındık toplayarak kazandığım paralarla kocamın kredi borçlarını ödedim. Hakkım O'na haram olsun. Eşime yazıklar olsun" diye konuştu. 

"ŞENGÜL İLE İLGİM YOK. HERŞEY EŞİMİN İFTİRASI"

Eşinin iddialarını cevaplandıran Fehmi bey ise, "Şengül ile ilgim yok. Her şey tamamen karımın iftirası" dedi. Şengül hanımın hamile olup olmadığını soran program sunucu Esra Erol ise problem yaşayan çifte sorular yöneltti. Stüdyoda gergin anlar yaşanırken, muhabir Özkan beyin Zonguldak'ta bulduğu Fehmi beyin söyledikleri eşi Gülay hanımı ikna etmedi. 

"BOŞANMAK İSTİYORSA DAVA AÇSIN"

ATV'de yayınlanan programda konuşan Fehmi bey, "Benden boşanmak istiyorsa eşim dava açsın. Ben de evet diyeyim" şeklinde konuştu. 

"ŞENGÜL'E ŞİDDET UYGULADI"

Canlı yayına telefonla bağlanan bir kişi ise "Fehmi, hafta sonu Şengül'e şiddet uyguladı" dedi. Gülay hanım, "Kocam Fehmi'nin beraber yaşadığı Şengül hanım hamile" iddiasına bulunurken, Fehmi bey de konuşmasında, "Eşim 29 yıldır hiç susmadı" dedi.

"KARIMDAN ŞİDDET GÖRDÜM"

Fehmi bey, eşi Gülay hanımla yüzleşirken "Karımdan şiddet gördüm. Gördüğüm şiddeti utancımdan kimseye anlatamadım" dedi. 

"KUR'AN-I KERİM'E EL BASTIRINCA SÖYLEDİ"

Daha önce katıldığı canlı yayında, "Kocam beni aldattığını, Kur'an ı Kerim'e el bastırınca söyledi" diyen Gülay hanım, 29 yıldır Fehmi Bey ile evli olduğunu, eşinin ihanetlerinin ve yalanları sebebi ile hiç iyi olmadığını, 3 gün önce de eşinin kendisini aldattığı Şengül Hanım’ın 3 aylık hamile olduğunu dile getirdi. 2 sene önce eşinin kendisini aldattığından söz eden Gülay Hanım, eşinin eskiden berber olduğunu, sonra taksicilik yapmaya başladığını, hal hareketlerinin değiştiğini, anlattı. Gülay Hanım, boşanma davası açmaya maddi durumu olmadığını dile getirince Esra Erol yardımcı olabileceklerini belirtti.