Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 05-01-2022 17:10   Güncelleme : 05-01-2022 17:10

Kocasını hem dövdü hem aldattı! Esra Erol'da Sevda ile Fatih'in yüzleşmesi olay oldu

Kocasını hem dövdü hem aldattı! Esra Erol'da Sevda ile Fatih'in yüzleşmesi olay oldu

ATV'nin gündüz kuşağı programı "Esra Erol'da" Sakarya'dan olayları gündeme taşımaya devam ediyor. Programın son bölümünde Sakaryalı Fatih ve Sevda'nın yüzleşmesi gerçekleşti. Programa bağlanan Sevda'nın babası ise büyük sırrı açıkladı.

Esra Erol'da programı her bölümü ile olay yaratmaya devam ediyor. ATV'nin en çok seyredilen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da da bugünkü bölüm adeta bir yüzleşmeye sahne oldu. Sevda ve Fatih'in karşı karşıya geldiği yüzleşmede inanılmaz detaylar ortaya çıktı.

KOCASINI HEM DÖVDÜ HEM ALDATTI!

Esra Erol'danın son bölümünü izleyenler adeta çıldırdı. Kocasını aldattığı öğrenilen Sevda'nın hem de şiddet uyguladığı ortaya çıkınca hem izleyenler hem de sosyal medya kullanıcıları adeta sinir krizi geçirdi. Kocasını haftalık düzenli olarak dövdüğünü söyleyen Sevda kendisini izleyenleri çileden çıkatrttı.

Resim

Sevda'nın rahat tavırları Esra Erol'u bile çileden çıkarmışken programa canlı bağlanan Sevda'nın babası büyük sırrı açıkladı. Fatih, eşi Sevda'nın patronuyla ilişkisi olduğunu söylemişken Sevda'nın babasının açıklamaları programa damga vurdu.

Resim

Sevda'nın babası canlı yayında bambaşka bir iddia da daha bulundu. Sevda'nın babası; ''Kızım Salih'e kaçtı, düğün dernek yaptı. Annesiyle de beni ayırdı, başka koca buldu.'' dedi

kaynak: superhaber.tv