TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 09-02-2021 02:52   Güncelleme : 09-02-2021 02:58

Kızını boğmaya çalıştığı yastık silah sayıldı

Kızını boğmaya çalıştığı yastık silah sayıldı

Kocaeli Körfez'de kızına uyguladığı şiddet görüntülerinin ardından tutuklanan Nurcan Serçe’nin, görüntülerde kullandığı yastık mahkeme heyeti tarafından silah olarak kabul edildi

Mimar Sinan Mahallesi’nde yaşayan Nurcan Serçe’nin, sosyal medyada kızına şiddet uyguladığı görüntülerin paylaşılmasıyla gelen tepkilerin ardından Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından inceleme başlatıldı. Görüntülerde kızına şiddet uygulayan Nurcan Serçe ile cep telefonuyla görüntüyü kaydeden dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar gözaltına alındı. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanan Nurcan Serçe ve dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar cezaevine gönderildi.

İfadesinde kızını, erkek çocukların yanında idrarını yaptığı için dövdüğünü söyleyen Nurcan Serçe, "Bu kasıtlı çekilen bir görüntü, ben yıllardır çocuklarıma bakıyorum. Medyaya yansıyan görüntülerin açıklanabilecek hiçbir tarafı yok. Ellerim kopsaydı da çocuğumu dövmeseydim." dedi.

Yastık 'silah' kabul edildi

Mahkeme heyeti tarafından incelenen görüntülerin ardından Nurcan Serçe, ‘Kasten Öldürmeye Teşebbüs’ suçundan, dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar ise ‘Kasten Öldürmeye Teşebbüse Yardım’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ses Kocaeli

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA