Untitled 1
Adapazarı
Giriş Tarihi : 22-09-2020 22:31   Güncelleme : 22-09-2020 22:35

Kayıp anne ve oğlu Ankara'da bulundu

Kayıp anne ve oğlu Ankara'da bulundu

Dün öğle saatlerinden itibaren kendisinden ve oğlundan haber alınamayan 17 yaşındaki Rabia Halıcı ve oğlu Gurur'un Ankara'da bulunduğu ortaya çıktı.

Adapazarı’nda dün öğle saatlerinde 17 yaşındaki Rabia Halıcı ve bir yaşındaki oğlu Gurur’la birlikte çıktığı alışveriş sonrası kayboldu. Ailesi, Anne Rabia Halıcı ile 1 yaşındaki Gurur bebeği tüm aramalara rağmen bulamayınca önce polise ardından da özel bir televizyonda ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvurdu. Rabia Halıcı’nın 3 yıllık eşi Doğuş Halıcı canlı yayında eşinin bir adamla kaçmış olabileceğini söyleyerek ‘​her zaman onların mutluluğu için uğraştım​’ açıklaması yaptı... Eşine seslenen Doğuş Halıcı ​‘Rabia çık gel, çocuğumuzu birlikte büyütelim’ ​dedi.

“NURİ İLE ANKARA’YA KAÇTIM”

Bir saat içerisinde Vazgeçme ekibi 17 yaşındaki eşi Rabia Halıcı ve bir yaşındaki oğlu Gurur’u Ankara’da buldu. Canlı yayına katılan Rabia, eşinden şiddet gördüğünü ve kendisini zorla dilendirdiğini anlattı. Eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttığını da söyleyen Rabia, Sakarya’da esnaflık yapan Nuri isimli bir kişiyle Ankara’ya kaçtığını söyledi.

EŞİ VE ANNESİ DUYDUKLARI KARŞISINDA YIKILDI

Duydukları karşısında şok geçirip gözyaşlarına boğulan eşi Doğuş Halıcı, “Neden bize bunu yaptın?” diyerek sitem etti. Eşini dilendirmediğini, dövmediğini söyleyen Halıcı, “Biz mutlu değil miydik?” diye de sordu. Rabia’nın annesi Semra hanım da canlı yayın sırasında kızının bulunduğunu öğrendi. Oda kızına veryansın ederek, “Neden kaçtın, neden yanıma gelmedin?” dedi.

Bizim Sakarya

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA