TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 26-01-2022 13:01   Güncelleme : 26-01-2022 13:06

Karakolluk olmuşlardı, şimdi de kartopu oynadılar!

Karakolluk olmuşlardı, şimdi de kartopu oynadılar!

Bir hafta önce tartışıp karakolluk olan Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Mustafa Güneş ve Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan şimdi hiçbir şey olmamış gibi el ele kol kola gezip kartopu oynadılar

Karakolluk olmuşlardı
 
Bu günlerde adı Kocaeli Şehir Hastanesi’ne başhekim olarak geçen Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Mustafa Güneş ile Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan hastane içinde tartışmışlar ve birbirlerine girmişlerdi. İki tarafın yatışmaması sonucu karakolluk olan Mustafa Güneş ile Ulaş Doğan birbirlerinden şikayetçi olmuşlardı. Olayın gazetemizde yayınlanmasından sonra Mustafa Güneş ve Ulaş Doğan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz tarafından valiliğe çağrılarak uyarılmışlar ve birbirlerinden şikayetlerini geri almışlardı.

Bir hafta önce meydana gelen bu olaydan sonra şimdi Başhekim Mustafa Güneş ile ilçe sağlık müdürü Ulaş Doğan birlikte inşaatı devam eden toplum sağlığı merkezini el ele kol kola incelemeye gidip bir de kartopu oynamışlar.

Bir hafta önce birbirine giren, karakolluk olan iki bürokratın bir hafta sonra hiçbir şey olmamış gibi kartopu oynaması ve bunu basına servis etmesi işin içindeki rezilliği apaçık gösteriyor ve ‘KOLTUK SEN NELERE KADİRSİN’ sözünü hatırlatıyor.

Kaynak: Ses Kocaeli

Hülya SÜRÜCÜHülya SÜRÜCÜ