Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 07-02-2021 12:51   Güncelleme : 07-02-2021 13:09

KANSERDER'in adını kullanarak ev kiralamaya ve almaya kalktılar

KANSERDER'in adını kullanarak ev kiralamaya ve almaya kalktılar

ĶANSERDER yönetim kurulu başkanı Nihal Akar, Sakarya'da bazı kişi ve kişilerin ev kiralarken veya satın alırken emlakçılara kendisinin adını verdiğini, KANSERDER'i referans gösterdiğini, hatta daha da ileri giderek derneğin yönetim kurulu üyesi olduğunu söylediğini hatırlattı, o kişilere itibar edilmemesini istedi. 

TEKLİF SUNMUŞLAR

Akar, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı açıklamada, o kişilerin kendisiyle sosyal projeler hazırladıkları yalanını söylediğini, daire kiralamak yada satın almak için teklif sunduklarını belirtti. Dernek başkanı Akar şu uyarıyı yaptı:

"KİMSEYE REFERANS OLMADIK, İNANMAYIN"

"Değerli dostlar sizleri çok onemli ve hassas bir konuda bilgilendirme gereği doğdu.

Doğru kaynaklardan gelen bilgilere göre bazı kişi ve kişiler Ev kiralarken emlakçılara şahsımı ve Dernegimiz KANSERDER i referans gosteriyorlarmis

Daha da ileri giderek derneğimizin yönetim kurulu üyeliğinde görev aldıklarını benimle sosyal projeler hazırladıklarını vb yalanlarla seçkin çevresi olan bolgelerde daire kiralama satın alma teklifi sunduklarıni duyduk.

Bu ve benzeri kişilere asla referans olmadık olmayız

''Yonetim kurulumuzda yer almadılar ... alamazlar" KANSERDER olarak gönüllülük esasına dayalı çalışmalarımızı 18 yıldır inandığımız doğrular çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Bu tür durumlarla karşılaşan değerli Kanserder gönüllüsü esnaflarımızın ve vatandaslarin sıkıntı yaşamamaları icin 0535 357 53 38 no tel. bize ulaşarak bilgi almalarını öneririz."

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA