SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2020 14:34   Güncelleme : 04-09-2020 13:15

Kanserder'den çifte kutlama

Kanserder'den çifte kutlama

Kanserder üyeleri haftalık buluşma toplantısını 3 Eylül Perşembe günü Yenikent parkta gerçekleştirdi. Dernek üyesi Necla Özdemir'in doğum gününü sürpriz olarak kutlamak isteyen hanımlar için 15 Temmuz camili mahalle muhtarı Yunus Özçelik Yenikent park kafeteryasında özel olarak bir bölüm hazırlattı.

PASTASINI YAPTIRDI

Dernek üyesi bayanların birbirinden lezzetli olarak hazırladığı ikramların yanısıra Başkan Nihal Akar özel olarak doğum günü pastasını yaptırdı. Sınırsız çay, su, meyve suyu tesis çalışanlarının hizmeti dernek üyelerine Muhtar Yunus Özcelik'in ev sahipliğinde sunuldu.

MİLLİ TEKVANDOCU DA KUTLADI

Milli tekvandocu da kutlamaya katıldı Sakaryalı milli tekvandocu Ömer Faruk Korkmaz da kendi doğum gününü dernek üyeleriyle kutlamak istemesi nedeniyle başkan Nihal Akar'ın davetlisi olarak ailesiyle doğum gününü üyelerle birlikte kutlamış oldu.

ASLA VE BAYAN ÖZÇELİK DE KATILDI

Programa Yenikent sosyal yardımlaşma kültür ve dayanışma derneğinin Başkanı Fikri Aslan ve Muhtar Özçelik'in eşi de katılım sağladı Hoş sohbetler içinde geçen program sonunda, Başkan Nihal Akar tesisi tahsis eden Muhtar Özçelik'e katılan misafirlere ve dernek üyesi hanımlara tesis çalışanlarına ilgi ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA