Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 10-07-2021 20:13   Güncelleme : 11-07-2021 10:59

KANSERDER yönetimi "Nihal Akar ile devam" dedi

KANSERDER yönetimi

18 yıl önce Sakarya merkezli kurulan ve faaliyet alanı ulusal ve uluslar arası olan, Lösemi ve kanser hastaları sağlık eğitim dernegi KANSERDER Olagan genel kurulunu dernek binasinda gerçekleştirdi.

Covit -19 pandemi kurallarına uyularak yapılan genel kurula dernek üyeleri çoğunluklu olarak katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan genel kurulun Divan başkanlığını Ömer Soykan, Divan katipliğini ise Kadir Şen ve Suzan Doğan Kamil yaptı. 

Dernek faaliyet ve denetim kurulu raporları ve gelir gider tablosu okunup ibraz edilmesinden sonra Yönetim kurulu listesi Divan kuruluna sunulmasının ardından liste oybirliği ile kabul edildi.

Sakva müdürü Mehmet Ersöz'ün Kanserder gönüllü misafir olarak katıldığı genel kurulda Nihal Akar'ın yeniden  Kanserder yönetim kurulu başkanı olarak seçildiği yeni listesi şu isimlerden oluştu:

YÖNETIM KURULU:

ASİL 

Başkan: Nihal Akar

Başkan yardımcısı Suzan Dogan Kamil

Genel sekreter Dilara Çolakoglu

Muhasip Esme Tasçı

Seray Memis

Kamil Şahan Demir

Büşra Tuğba Özmen

YEDEK ÜYELER:

Sibel Akar

Ömer Soykan

Kamuran Tan

Arzu Desdicioğlu 

Muharrem Güçlü 

Ömer Gökdemir 

Yılmaz Kara

DENETLEME KURULU:

ASİL 

Rıfat Kurt

Mustafa Ezen

Sedat  Kont

YEDEK

Ahmet Bayır

Önder Akmazoglu

Şenol Ertürk

Kongrede dilek ve temenniler bölümünde konuşan başkan Nihal Akar "Gönüllülük esasına dayalı 18 yıllık iyilik yolculuğumuzda el ele birlikte yürüdüğümüz, her zaman, her programda destekleri ile bizlerle olan büyük sabır ve samimi duygularla koşturan tüm gönüllülerimize  ve hazirunumuza şahsım ve tüm kanser hastalarımız adına çok teşekkür ederim" dedi.

Akar, yönetim organlarımıza yeni katılan üyelerimizi ve mevcut devam eden emektar üyelerimizi kutlarım. Birlikten kuvvet doğar sözünü uygulayarak daha nice güzel çalışmaları hayata geçireceğimize tüm kalbimle inanıyorum" şeklinde konuştu. 

Program, ev yapımı ikramların sunumu ile sona erdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert