Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2020 16:34

İzmir depreminde görev yapan personele teşekkür belgesi

İzmir depreminde görev yapan personele teşekkür belgesi

30 Ekim 2020 tarihinde İzmir ilinde meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından Sakarya’dan bölgeye gönderilen AFAD, SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE İTFAİYESİ ekipleri ve SİEMENS, SAÜDAK, AFDG, İHH, SAKTİM, SAKE ve SABAH gönüllü ekiplerine gösterdikleri üstün çalışmalar ve gayretleri nedeniyle Vali Çetin Oktay KALDIRIM tarafından ‘Başarı ve Teşekkür Belgesi’ ile taltif edildiler.

Valimiz adına Başarı ve Teşekkür Belgelerini Vali Yardımcısı Ersin EMİROĞLU ve AFAD İl Müdürü Hüseyin KAŞKAŞ takdim etti.

AFAD İl Müdürü Hüseyin KAŞKAŞ; 'Ülkemizin seferber olduğu İzmir depreminde depremi en iyi bilen ve yaşayan bir il olarak sizlerde canla başla çalıştınız, Bu özverili çalışmalarınız Sn. Valimiz Çetin Oktay KALDIRIM tarafından takdir edilerek başarı belgesi ve teşekkür belgesi ile de taltif edilmiştir. Ben de üstün gayret ve çalışmalarınızdan dolayı her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, bölgede hala devam eden iyileştirme çalışmalarında bulunan ekiplerimize de kolaylıklar diliyorum, Allah İlimizi ve Ülkemizi bu tip afetlerden korusun' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA