Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 13-11-2020 20:36   Güncelleme : 13-11-2020 20:46

İşte Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu..!

İşte Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu..!

Geçtiğimiz günlerde, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu belli oldu. Konuya ilişkin duyuru ve kazananlara ait liste şöyle:

"​Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilen daimi işçi alımının sözlü ve uygulamalı sınav aşaması 10/11/2020 tarihi itibariyle bitirilmiş olup adayların sınavda elde ettikleri başarı puanına göre belirlenen asil/yedek sıralamasının olduğu cetvel ilanı ekinde yer alıyor.

09/11/2020-10/11/2020 tarihleri arasında Sözlü ve Uygulamalı Sınav sonucunda başarılı olup “ASİL” olarak sıralamada yer alan adaylar 29/11/2020 tarihi mesai bitimine kadar;

“Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığın bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışmaya elverişlidir”  olduğuna ilişkin  Tam Teşekküllü Sağlık Kurumlarından alınacak Sağlık Raporu, Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik Merkezlerince düzenlenmiş “Psikoteknik Raporu”, ile beraber daha önceden teslim edilen evrakların asılları, noter onaylı suretleri veya e-devlet üzerinden QR kodlu olarak alınmış çıktıları asil adaylarca Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. No:289 Adapazarı adresinde bulunan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü birimine elden teslim edecek. Posta veya elektronik ortamda evrak kabul edilmeyecek

29/11/2020 tarihi mesai bitimine kadar istenilen raporları ve diğer evraklarını teslim etmeyen asil aday hakkını kaybedecek olup, yerine başarı sıralamasına göre yedek adaylar davet edilecek.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacak. İlanen duyurulur."

İŞTE İŞE GİRMEYE HAK KAZANANLAR:

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA