Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-11-2020 19:55   Güncelleme : 04-11-2020 20:07

İşte Daimi İşçi Alımı Sınavına Katılacakların Listesi!

İşte Daimi İşçi Alımı Sınavına Katılacakların Listesi!

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak üzere, Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesi İlan edildi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

​Noter Kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 26.10.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. No:289 Adapazarı adresinde bulunan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti. Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dâhil edildi.

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ile sınav tarihi ve saati ekte belirtildi

Sınav 09/11/2020-10/11/2020 tarihleri arasında Uzunçarşı Mahallesi Büyükgazi Caddesi Yeşilyurt ( Kurtköy ) Hendek / SAKARYA adresindeki orman emvali satış deposunda yapılacak. Ek tabloda belirtilen mülakat/sınav tarihleri kesin, saatler ise tahmini olarak belirtildi Adayın belirtilen günde belirtilen saatlerden yarım saat önce sınav yerinde hazır bulunması gerekiyor. Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacak                              

Kendi imkânları ile sınav yerine gidenler haricindeki adayların sınav yerine ulaşımlarını sağlamak üzere Bölge Müdürlüğü yerleşkesinden saat 08.30 da araç kaldırılacak. Bu imkândan faydalanmak isteyen adaylar da en geç 08.15 de Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde hazır bulunmaları halinde sınav yerine gidiş ve dönüşleri kurumumuz tarafından sağlanacak

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekiyor. Adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacak. İşte kazananların listesi:

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA