Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 27-11-2019 18:39   Güncelleme : 27-11-2019 18:43

İşte çok konuşulan o fotoğrafın arka planı!

İşte çok konuşulan o fotoğrafın arka planı!

Vatan Partisi İstanbul il yöneticileri ile Sakaryalı Sedat Peker'in birlikte yer aldığı fotoğraf, bazı çevreler tarafından çarpıtılarak gün boyu hücuma uğradı. O fotoğrafın arka planını, İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen anlattı.

Vatan Partisi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen ve İl Başkan Yardımcısı Bora Çelik'in Sedat Peker ile birlikte çekilen fotoğrafı, gün boyu çok konuşuldu. Karaköy'deki Mahkeme Lokantası'nda çekilen fotoğraf, Vatan Partisi'ne bir saldırı materyali olarak kullanıldı. O fotoğrafa ilişkin bir açıklama yapan Cem Dikmen, "Her meseleye Türkiye cephesinden bakıyoruz. Bakacağız. Kimseyle yan yana gelmekten çekinmiyoruz" dedi. Dikmen şöyle devam etti:

"Çok tartışılan konuya açıklık getirelim.

1-) Önemsiz ama yine de aktaralım. Yemekte buluşmadık. Sedat Peker bey ile Mekanda karşılaştık ve ayaküstü eski günlerden (Ergenekon dönemi) sohbet ettik. Fakat yemekte buluşmakta da herhangi bir sorun görmüyorum.

2-) Türkiye’yi bölmeye çalışan terör örgütü yöneticileriyle bir araya gelenlere tek kelime edemeyenlerin, ABD karşıtı cephe içinde yer alanları hedef almasına ise hiç şaşırmıyorum. Görevlerini yapıyorlar.

3-) Bir savaş veriyoruz. Bu savaşta 2 cephe var. Biri ABD cephesi diğeri Türkiye cephesi. Her meseleye Türkiye cephesinden bakıyoruz. Bakacağız. Kimseyle yan yana gelmekten çekinmiyoruz.

4-) Kati Piri’lerle, Chattam House yöneticileriyle yani TR’yi bölme çabasındakilerle yan yana olanların yönettiği bu saldırılara karşı derimiz sağlam. Kendimize güveniyoruz. Kimse kuşku duymasın.

5-) Savaş derinleştikçe içerideki bozguncular daha da saldırganlaşacak. Ne mutlu ki ABD kaybediyor. Gizli işbirlikçileri de kaybedecek."

Kaynak Aydınlık

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA