Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 12-05-2020 23:15   Güncelleme : 12-05-2020 23:24

İrfan Bucak'tan Akkuş'a, Peker uyarısı: Adımızı kullanma

İrfan Bucak'tan Akkuş'a, Peker uyarısı: Adımızı kullanma

Sosyal medya hesabından Sakaryalı Sedat Peker'e hakaretler yağdıran videosuyla gündeme gelen polislikten atılma Güniz Akkuş, bu kez de Bucak Aşireti'nin genç temsilcilerinden olan İrfan Bucak'ı rahatsız etti.

SERT KAYAYA ÇARPTI
Bir türlü yerinde durmayan ve paylaşımlarıyla sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkaran Akkuş, bu kez sert kayaya çarptı.

Akkuş'un, Bucak Aşireti'nin kendisini koruma altına aldığını söylemesi üzerine sinirlenen Bucak Aşiretinin genç Temsilcisi İrfan Bucak'tan sert tepki geldi. Hem Sedat Peker, hem de aşiretleri ile ilgili Güniz Akkuş'a uyarılarda bulunan İrfan Bucak, yayınladığı videoda 'Adımızı ağzına alma' dedi.

HADDİNİ BİL
Bucak ayrıca, video paylaşımında, "Güniz Akkuş isimli polislikten atılma kadın... Beni iyi dinle...Ben İrfan Bucak... Skokakları karıştırmak için kurgulanan bu oyunda, mensup olduğum Bucak Aşireti'nin ismini kullanma...Hizmet ettiğin karanlık odakların ismini kullan. Ben İrfan Bucak olarak bu oyunun içinde yer almam. Benim Reis Sedat Peker ile düşmanlığım olmaz. Haddini bil" dedi.

Kaynak: Burcu NAZLI

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA