SİYASET
Giriş Tarihi : 22-10-2020 16:27   Güncelleme : 22-10-2020 17:21

İnce Sakarya'da: Memleket hareketi bunların üstesinden gelecek

İnce Sakarya'da: Memleket hareketi bunların üstesinden gelecek

"1000 günde memleket hareketi" kurucusu Muharrem İnce Kocaeli'den sonra Sakarya'ya geldi. İnce, Çark ve Ankara Caddesini gezdi ve basının sorularını cevaplandırdı. Muharrem İnce şöyle konuştu: 

"GENÇLERİN EMEĞİ İLE ALAY EDİYORLAR"

"KPSS ve diğer sınavlarda kimsenin güveni kalmamış. Fetö, soruları çalıyor. Ülkenin gençlerinin emeği ile alay ediyorlar. Memleket kötü yönetiliyor.

"ÇARE OLAMAYAN MUHALEFET VAR"

Herkes biliyor ki, 18 yıllık iktidar varken bunların karşısında çare olamayan muhalefet var. Biz bu millete memleket hareketi olarak üçüncü yol öneriyoruz.

"ÜLKE SEÇİME SÜRÜKLENEBİLİR"

Ülke seçim ortamına sürüklenebilir. Biz henüz bir siyasi parti değiliz. Çağrıyı partiler yapar. Bugün 46 ncı ildeyiz. Her ilde insanlarla göz teması kuruyor, dertlerini dinliyoruz. Ulusal basın bize pek yer vermese de, yerel basınla buluşuyoruz.

"İSTEYEN HERKESLE GÖRÜŞÜRÜZ"

"CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu isterse, O'nunla görüşür müsünüz?" sorusuna yanıt veren Muharrem İnce, "Sadece Kılıçdaroğlu değil , isteyen herkesle görüşürüz. Türkiye'de siyaset yapan herkesle görüşürüm." şeklinde konuştu.

"YENİ SİYASİ PARTİ KURULACAK MI, BUNA HALK KARAR VERECEK"

Gazetecilerin "Yeni bir parti kuracak mısınız?" sorusunu cevaplandıran İnce, "Yeni bir siyasi parti geliyor mu, buna millet karar verecek. Biz de yönümüzü ona göre çizeceğiz. O anlı şanlı siyaset anlayışında değiliz Çok paramız yok ama çok büyük emeğimiz var. "dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA