Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 02-05-2020 01:22   Güncelleme : 02-05-2020 01:48

İki AKP'li, Engin Özkoç'un da olduğu resim için bu başlığı attı..!

İki AKP'li, Engin Özkoç'un da olduğu resim için bu başlığı attı..!

AK Parti İzmit Belediye Meclis üyesi Erkan Aksoy, içinde CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un da bulunduğu fotoğraf karesi için attığı başlık ile komşu il Kocaeli'de büyük tepki çekti. Tepki çeken bir diğer isim de AK Parti’nin eski İzmit Belediye Meclis üyesi olan Ali İhsan Vardoğan idi.

Vardoğan, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Aralarında Engin Özkoç ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in de bulunduğu bazı CHP milletvekillerinin olduğu fotoğrafın üzerine “Kiralık kahbeler” diye yazdı. Varol bu fotoğrafı “Alan var mı uygun fiyatta” yazısı ile paylaştı. Varol’un bu paylaşımını bu kez AK Parti İzmit Belediye meclis üyesi Erkan Aksoy, sosyal medya hesabından paylaşınca tepki çekti.

TEPKİ GELİNCE SİLDİ

Kocaeli Koz internet sitesinin haberine göre, gelen tepkiler üzerine paylaştığı fotoğrafı silen Aksoy, şunları söyledi; “Cumhurbaşkanımıza ağır hakaret ve iftiralarıyla bizleri rencide eden CHP’li Engin Özkoç’a yönelik bir arkadaşımın hesabındaki paylaşımı kendi hesabımdan dikkat etmeden paylaştım. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yönelik özel bir itham ve kasıt olmadığı halde bu paylaşımdan yanlış anlamlar çıkarılması üzerine hemen hesabımdan kaldırarak, sildim. En çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde muhalefetin ayrıştırıcı, kin ve öfke nöbetlerine alet olmaktan üzüntü duyduğumu belirterek, kamuoyunun bilgilerine sunuyorum.”Kaynak: Kocaeli Koz

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA