SPOR
Giriş Tarihi : 15-12-2021 19:59   Güncelleme : 15-12-2021 20:11

Hendek Yeşilyurtlu Enes Koz Alanya'da ülkemizi ve Sakarya'yı temsil edecek

Hendek Yeşilyurtlu Enes Koz Alanya'da ülkemizi ve Sakarya'yı temsil edecek

Sakarya Hendek Yeşilyurtlu Enes Koz Antalya'nın Alanya ilçesinde profesyonel maça davet edildi. Maç  19 Aralık günü saat 21.00 de canlı olarak yayınlanacak. 

Maçlarda gösterdiği başarılı performansı ile dikkati çeken Enes Koz bundan böyle ağırlıklı olarak profesyonel maçlarda ter dökecek. 

Bu yolda çok ciddi başarılar hedefleyen Koz kardeşlerden Enes Koz çıktığı 4 maçı da kazanarak yoluna devam ediyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenecek profesyonel gala maçında ülkemizi ve memleketi Sakarya'yı temsil edecek olan Hendek Yeşilyurt Enes Koz'un babası Mustafa Koz oğluyla gurur duyduğunu söyledi. Baba Koz şöyle konuştu:

"Bizleri bu maçlarda destekleyen sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Sakarya halkının, Hendek Yeşilyurtlu vatandaşların dualarını bekliyoruz. İnşallah amatörde de olduğu gibi profesyonel arenada da ülkemizi ve şehrimizi gururla temsil etmeye devam edeceğiz. Önümüzde kickboks ve muaythai Türkiye şampiyonaları var inşallah onlara da Koz kardeşler olarak hazırlanıyoruz. Ülkemizi orada da temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz"