Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-01-2020 18:33

Hayvanseverler Belediye'ye ateş püskürdü..!

Hayvanseverler Belediye'ye ateş püskürdü..!

Hayvan beslemeye giden Turhan H., bu kez de gördüğü başka bir manzara karşısında çılgına döndü. Hayvansever Turhan H. Adapazarı Belediyesine ait hayvan barınağına kısırlaştırma amacıyla getirilen canların, kısırlaştırıldıktan sonra ormanlık alana atıldığını ve ölüme ter edildiğini öne sürdü.

"CİNAYET İŞLENİYOR"

Çektiği video kaydını sosyal medya hesabından paylaşan Turhan H. "Kısırlaştırma adı altında cinayet işleniyor" dedi ve şunları söyledi: 

"4 CAN GÖTÜRDÜK, ÖLDÜ DEDİLER TESLİM ETMEDİLER"

"Bakın bu çocuk Adapazarı Belediyesi barınağı tarafından kısırlaştırılmış. Bunlar bulabildiklerimiz... Bunun gibi nice canlar tam iyileşmeden ormanlık alana atılıyor, böylece kısırlaştırma adı altında cinayet işleniyor. Bu bölgede ormanlık alan içinde yüzlerce atılmış canlar var. Bizler kısırlaştırmaya can getiremiyoruz. Son getirdiğimiz 4 canı da "öldü" diyerek bize teslim etmediler. Bilerek öldürüyorlar. Daha nasıl belge gösterelim, bilemiyoruz.

"HASTALIKTAN ÖLÜYORLAR"

Burası da Adapazarı-Kaynarca yolu... Bu yollarda belediyenin yanlış uygulaması sonucu hem hayvanlar telef oluyor, hem de can güvenlikleri tehlikede...

"7 CAN VARDI, HEPSİ DE ÖLDÜ"

Akyazı'da bu sebepten dolayı bir vatandaş canını kaybetmişti. Canlar hastalık kapıp ölüyor. Çöplerin arasında çürümüş köpek bulduk. Buralara ölü canları atıyorlar. 7 tane can vardı. Hepsi öldü.. Etrafta ne kadar can varsa hastalık kapıp ölüyor."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA