Adapazarı
Giriş Tarihi : 03-01-2020 20:14

"Hayvanları ölüme atıyorsunuz"

Adapazarı’nda aç kalan köpekler birbirini yedi. Korkunç olay 2 hayvanseverin sokak köpeklerini beslemek için gittikleri bölgede yaşandı. 

"Hayvanları ölüme atıyorsunuz"

Turhan Hurma adlı hayvansever karşılaştığı manzara karşısında kahrolurken, görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Bir başka hayvansever dostu ile birlikte canları beslemeye giden Turhan Hurma ölmüş halde 5 köpek buldu. Olay yerinde video kaydı yapan Hurma, Belediyelere "Hayvanları ölüme atıyorsunuz" diyerek eleştiri getirdi.

Turhan Hurma çektiği video kaydında şu ifadeleri kullandı: 

"KENDİNİZLE GURUR DUYUN"

“Aracı orda bırakmak zorunda kaldık, daha fazla gelemiyor. Buradan sesleri duyunca geldim. Sırtımızda yiyecek getirdik. Terk edilmiş bir yer. Şantiye gibi bir taş ocağı. Burada bir anne var. Bir tane de bir başka çocuğumuz yiyeceklerini yemeye çalışıyor. Biz bunları buluncaya kadar ölenler birbirlerini yemişler. Şantiyenin altında yine ölüler.. Kutunun içerisine sığınmış yine ölü canlar. Bu kutunun içerisinde iki tane sağ hayvanımız var onları yaşatmaya çalışacağız. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer belediye başkanları kendinizle gurur duyabilirsiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Bunlar sizlerin eseri" 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA