SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2021 22:10

Haydar Ali Yıldız'dan CHP'li Özkoç'a tepki!

Haydar Ali Yıldız'dan CHP'li Özkoç'a tepki!

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un HDP'yi de sayarak söylediği “Dostlarımızla iktidar olacağız” sözlerine tepki göstererek, “Devletin teröristlere yönelik operasyonunda bile net bir tavır gösteremeyenler şüpheleri beslemeye devam ediyor. ‘Dostlarımızla iktidar olacağız’ diyen ve İBB’de yüzde 15 pazarlığı yapan bu CHP yönetimi, devletçi, milliyetçi, Atatürkçü olamaz” ifadelerini kullandı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un geçtiğimiz hafta açıkladığı "Birlikte yol yürüdüğümüz siyasi partiler. Bunlar; Saadet Partisi, İYİ Parti, bizi destekleyen HDP dahil diğer tüm siyaseti partiler. Doğru Yol Partisi, Gelecek Partisi, Deva Partisi... Hatta bizi bugüne kadar CHP'ye bir tek oyu dahi nasip olmamış Türkiye Cumhuriyeti'nin 19 yılda geldiği noktayı görüp ister Saadet Partisi, ister Anavatan Partisi ruhuyla..." ifadelerini de yorumladı.

Yıldız şunları söyledi: "Devletin teröristlere yönelik operasyonunda bile net bir tavır gösteremeyenler şüpheleri beslemeye devam ediyor. "Dostlarımızla iktidar olacağız" diyen ve İBB'de yüzde 15 pazarlığı yapan bu CHP yönetimi, devletçi, milliyetçi, Atatürkçü olamaz."

Sabah

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA