Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 25-10-2021 18:37   Güncelleme : 25-10-2021 18:46

Haşmenoğlu'ndan Uzman Çavuş kardeşine anlamlı hediye

Haşmenoğlu'ndan Uzman Çavuş kardeşine anlamlı hediye

Hafta sonu yapılan Haşmenoğlu Ve Gülseven ailelerinin düğününde damadın abisi Devlet-i Aliyye Ocakları Sakarya İl Sekreteri Emrah Haşmenoğlu gelin hanıma Kuran-ı Kerim ve Şanlı Türk Bayrağını hediye Etti. Haşmenoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 "Rabbim Gelinimizi Ve Kardeşimi Bayrağımızın Gölgesinden Kuran-ı Kerimin İzinden Ayırmasın, Bir Ömür Boyu Mutlu Olsunlar dileklerinde bulundu. Onlar artık bir aile Rabbim Kuran ve Bayrak aşkını İNŞALLAH evlatlarına da aşılamayı nasip etsin.

Bizler Söz Konusu Bayrak Ve Kuran olunca gözünü kırpmadan savaşa katılacak bir toplumuz bir ülkeyiz Rabbim Vatanımızı ve Milletimizi tüm kötülüklerden korusun İnşallah.

KINAMA

Bu Arada Ordu Stadında oynanan bir maç esnasında Mukaddes kitâbımız Kuran-ı Kerimi parçalayarak konfeti içerisine doldurup, ayaklar altına atılması bizleri derinden üzmüştür. Bu infiâle sebep olanların biran evvel bulunup, adâlet önünde en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Faillerini Bir an önce bulunsun. Alçak Vatansız İmansızlar Dinimiz ile her fırsatta dalga geçmeye çalışan şeref yoksunları BU YANLARINA KALMAYACAK... Eminiz ki Devletimiz Bu Saygısızlığın peşini Bırakmayacak Ve bizlerde Yakından Takip te olacağız..."