TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 10-09-2020 11:31   Güncelleme : 10-09-2020 11:55

Haluk Levent şiddet mağduru kadının çığlığına kulak verdi

Haluk Levent şiddet mağduru kadının çığlığına kulak verdi

Ahbap Genel Başkanı, ünlü sanatçı Haluk Levent, yıllardır eşinden şiddet gören ve Sakarya'nın komşu ili olan Kocaeli'nin Gebze ilçesine yerleşen bir kadının sesine kulak verdi.

20 YERİNDEN BIÇAKLANMIŞ

Haluk Levent, 20 yerinden bıçaklanan ve 4 çocuğuyla birlikte evden kaçıp Gebze’ye yerleşen kadına yardım edilmesi konusunda Gebze ekibini yönlendirdi. Levent, "Gebze Ahbap! Ablamızı bulalım! Ne gerekiyorsa yapalım! Haydi canlarım!" diye seslendi.

EŞYASIZ EVDE OTURUYOR, KİRASINI ÖDEYEMİYOR

Kendisine, konuya ilişkin atılan bir tweete duyarsız kalmayan ünlü sanatçı, 23 yıldır şiddet gören, kirasını ödeyemeyen ve eşyasız evde oturmak zorunda kalan genç kadına el uzattı.

TABLET VE BİLGİSAYAR TALEBİ

Şiddet mağduru kadının çocuklarının uzaktan eğitimi için, bilgisayar ve tablet ihtiyacı olduğunu anlatan bir Twitter kullanıcısı, bu konuda da mağdur kadına destek olunmasını istedi. 

EKİP, MAĞDUR KADINA ULAŞTI, GÖRÜŞTÜ

Öte yandan ünlü sanatçının görevlendirdiği Ahbap Gebze ekibi, mağdur kadına ulaştı ve görüntülü olarak bir görüşme gerçekleştirdi. Ekip, Haluk Levent'i bilgilendirdi ve "Ailemizle görüntülü görüşüp hikayelerini dinledik. Gerekli bilgi ve belgeleri aldık. Çalışmalarımıza başlıyoruz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA