Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 13-02-2020 20:07

Hacıosmanoğlu, Ali Koç'a Cem Uzan üzerinden yüklendi

Hacıosmanoğlu, Ali Koç'a Cem Uzan üzerinden yüklendi

Bir dönem Trabzonspor'da başkanlık yapan İbrahim Hacıosmanoğlu, yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u hedef aldı.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki gerilim tırmanırken bir açıklama da Trabzonspor'un eski başkanı  İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan geldi.

Hacıosmanoğlu'nun hedefinde ise geçtiğimiz günlerde A Haber'in açıkça hedef gösterdiği Fenerbahçe Başkanı Ali Koç vardı.

İşte Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamalar;

'Sayın Koç Aziz Yıldırım'dan sonra başkanlığa geldi. Aziz Yıldırım'da meziyet vardı, kendisinde meziyet yok. Aziz Yıldırım'da yürek vardı, kendisinde yürek yok. Aziz Yıldırım birine bir şey söylerken adını söylerek konuşurdu, bu arkadaşta cesaret de yok. Siyaset mi yapmak istiyor yoksa Fenerbahçe'ye kulüp başkanlığı mı yapmak istiyor? onu da anlayamadım. Eğer yüreği varsa (Sakaryalı) Cem Uzan gibi parti kurup siyaset yapsın, onu da yapmıyor. Futbolda kaos yaratmak mı derdi? O da değil. Tahminim benim ailesi ona yöneticiyken futboldan uzaklaşmasını istemişti, futbolda başkan yardımcılığından ayrılmıştı. Sonra yine aile kararı ile Fenerbahçe Başkanlığına aday oldu. Herhalde Fenerbahçe camiasını kullanmak bunlara kolay geliyor. Kendi menfaatleri adına kendi grubunu siyasete güçlü durmak için aile kararı ile başkan oldu. Ona da bir şey demiyoruz. Mertçe istediğinizi yapabilirsiniz. İsim vererek konuşun. '

Kaynak: Gerçek Gündem

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA