Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 27-05-2021 02:07   Güncelleme : 27-05-2021 02:17

Gürses: Sedat Peker Mossad'la bağlantılı bir kişinin otelinde kalıyor

Gürses: Sedat Peker Mossad'la bağlantılı bir kişinin otelinde kalıyor

İşin Aslı programına konuk olan ve Sezim Özadalı Sungur'un sorularını cevaplandıran Sakarya Üniversitesi eski öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Gürses, Ulusal Kanal'da Sedat Peker hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Gürses, organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında kırmızı bülten çıkarılan Sakaryalı Peker için, "Sedat Peker Mossad'la bağlantılı bir kişinin otelinde kalıyor" dedi. 

İŞTE DETAYLAR:

Yeditepe Üniversitesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Gürses  organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peker'in kaldığı otelin sahibinin Mossad ile bağlantılı biri olduğunu söylenen Gürses, otel odalarının da dinlendiğine dikkat çekti. 

Gürses, daimi konuk olduğu İşin Aslı programında Sezim Özadalı Sungur'un sorularını yanıtladı. 

MOSSAD-CIA ETKİSİ

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e ilişkin dikkat çeken iddialarda bulunan Prof. Dr. Gürses, olaya Mossad gibi istihbarat örgütlerinin dahil olmasının muhtemel olduğunu söyledi:

- Türkiye'de bu işi içerde çözmek lazım dışarıya bulaşmasın. Çok sıkıştırırsanız Mossad'ı , CIA'i MI6'İ Sedat Peker'i bulur, ''Sen yurt dışında hayatta kalmak istiyorsan bize bağlı kalacaksın Çin'e gidemiyorsan, Rusya'ya gidemiyorsan diğer yerler bizden sorulur.'' diyeceklerdir ona. Ve o zaman sıkıntıya düşecektir. 

''SEDAT PEKER KALDIĞI OTEL MOSSAD İLE BAĞLANTILI BİRİNİN OTELİ''

Prof. Dr. Gürses, Peker'in kaldığı otelin İsrail'in istihbarat servisi Mossad ile bağlantısı olduğunu söyledi

- Sedat Peker'in danışmanları ne akıl veriyorlar bilmiyorum.  Ha danışmanları içinde var mıdır böyle başka bağlantılar onu da bilmiyorum. Çünkü kaldığı otel Mossad ile bağlantılı birinin oteli. Bunlara paylaşmışlar hocam. 

''O OTELLERDE DİNLEME CİHAZLARININ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUN?

Prof. Dr. Gürses otelin de dinlendiğini ifade etti:

- Sen şimdi gidiyorsun bir otelde kalıyorsun oteller zincir. Kime bağlı bu oteller zinciri biliyor musun? Oteller yapılırken ona göre yapılmış zaten.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA