Ferizli
Giriş Tarihi : 13-01-2022 12:36   Güncelleme : 13-01-2022 12:39

Gördüğü rüya gerçek oldu... Küçük Bahar, Belediye Başkanıyla tanıştı

Gördüğü rüya gerçek oldu... Küçük Bahar, Belediye Başkanıyla tanıştı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisini rüyasında görerek "Tanışmak İstiyorum" hitabıyla video gönderen 12 yaşındaki Bahar Özcan ileeğitim gördüğü Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfında bir araya geldi.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisiyle tanışmak isteyen Bahar Özcan ile bir araya geldi. Ferizli Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencisi olan küçük Bahar, Başkanıkarşısında görünce çok mutlu oldu. Başkan Gündoğdu’nun yakından ilgilendiği Bahar Özcan, kendisini çok sevdiğini ifade etti.

Bahar’ın gördüğü rüyayı öğretmenine anlattığı videoda, "gece rüyamda belediye başkanını gördüm. Uykumda da sayıkladım. Babam bana belediye başkanı kim diye sordu. Ben de belediye başkanını merak ettim. Utanırım ama yine de kendisini tanımak isterim” ifadeleri yer alıyor.

Başkan Gündoğdu, Bahar ile bir araya geldikleri için çok mutlu olduğunu belirterek “güzel kızımız Bahar’ın gönderdiği videoyu izlerken çok duygulandım. Bugün sadece Bahar’ın değil,benim rüyam da gerçek oldu.İnşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Bahar’ı belediyemizde de misafir edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de şahsım ve belediye olarak her zamanyanınızda ve destekçiniz olacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Gündoğdu, özel eğitim sınıfında eğitim gören öğrencilerle de yakından ilgilenerek hediye verdi.