TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 14-02-2020 16:09   Güncelleme : 14-02-2020 16:12

Genç Görünmeye Yardımcı FillHageve Kullanıcı Yorumları

Genç Görünmeye Yardımcı FillHageve Kullanıcı Yorumları

Ülkemizde duyulmaya başladığı ilk günden bu yana popüler olan fill hage cilt bakım setleri arasına giren yeni bir yöntemdir. Pek çok farklı yöntemlerin bulunduğu cilt bakımlarında bu ürün kısa sürede kozmetik raflarında yerini alarak genç görünmeye yardımcı olabilir.

Kısa sürede ülkemizde de çok hızlı bir şekilde yaygınlaşarak fillhage set gün geçtikçe büyük bir ilgi odağı haline gelmiştir.Genel olarak pek çok kişide farklı sebeplerden ve günlük stres gibi nedenlerden dolayı yüz bölgesinde fazlası ile çizgiler ya da çökmeler meydana gelmektedir. Bu çizgilerin yok olması ve çökmelerin yerini doldurmak için bazı yöntemler denenmektedir. İstenilen sonuçları tüm yöntemlerde almak mümkün olmayabilir. Daha yeni olmasına rağmen bu ürün etkili sonuçlar elde etmeye yardımcı olabilir.

Gün geçtikçe dünyanın pek çok bölgesinde kullanılmaya başlanılan büyük ilgi ile karşılanan dolgunluk verici ürün içeriğinde 6 çeşit hyalüronik asit bulunmaktadır. Bu asitler cilt bakımı yapmanıza yardımcı olabilir ve daha güzel görünmenize destek sağlayabilir.Set olarak satışı yapılan ürün içinde yer alan bir tane aplikatör, bir tane dolgu jeli ve bir tane yenileyici krem vardır.Yüz bölgesinde oluşan çizgiler,kaz ayağı, dudak ve yanak çevrelerinin daha dolgun görünmesine destek sağlayabilir.

Düzenli olarak kullanılması durumunda istenilen sonuçların elde edilmesi mümkün olan ürünü uygulamadan önce 2 bardak su içilmelidir. Su içilmesinin sebebi ürün bölgeye uyguladıktan sonra içeriğinde bulunan asidin cilt tarafından daha hızlı bir şekilde emilmesini sağlamaktır. İlk olarak aplikatör içine dolgu jelinden 1ml alınmalıdır. Ardından tüm çizgilerin üzerine ve dudak bölgesine uyguladıktan sonra 10 dakika bekleyerek ürün daha hızlı dağılması için masaj yapılır. İkinci olarak aplikatör içine yenileyici kremden 1ml alınmalı ve aynı yerlere uygulanmalıdır. 5 dakika bekledikten sonra aynı şekilde masaj yapılmalı ve ürünün emilmesine yardımcı olunmalıdır. Doğru teknikler ve düzgün kullanım sonrasında istenilen etkileri görmek mümkün olabilir. Fillhage kullanıcı yorumları da bu etkileri tasdik etmekle birlikte dilden dile dolaşmaktadır.

Son derece kullanımının kolay olduğu ürün düzenli olarak kullanılması durumunda istenilen sonuçları almanızı sağlayabilir. Yanak bölgesine ekstra dolgunluk verebilir ve yüz hatlarının daha belirgin olmasını destek sağlayabilir. Yüz bölgesinde oluşan çökmelerin ve dudak bölgesinin dolgunlaşmasına destek sağlayabilir. Genç kalmak ve daha güel bir görünüm isteyenler için ürün tercih edilebilir.

Ülkemizde satışı olan bu ürün kampanya dahilinde olmaktadır. 1 tane fill hage 89 lira ve 2 tane ürün 169 lira olmaktadır. 1 ve 2 tane ürünlerde il 10 lira kargo ücreti bulunmaktadır. 3 tane ürün 219 lira ve 5 tane ürün 269 lira olurken ücretsiz kargo hizmeti bulunmaktadır.

NELER SÖYLENDİ?
@
Lisafum 6 ay önce
stromectol over the counter
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA