SİYASET
Giriş Tarihi : 03-09-2020 14:14   Güncelleme : 03-09-2020 14:23

Gelecek Partisi’nde il başkanlık kurulu belirlendi

Gelecek Partisi’nde il başkanlık kurulu belirlendi

Geçen hafta il kongresini tamamlayan Gelecek Partisi, Sakarya İl Başkanlık Kurulunu belirlendi. İl Başkanı Ender Serbes, il başkanlık kurulunun hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Ender Serbes,yaptığı açıklamada, başarılı ve demokratik bir kongre gerçekleştirdiklerini belirterek il başkanlık kurulunu da belirlediklerini söyledi. Listede birbirinden değerli çalışma arkadaşları olduğunu ifade eden Serbes, Partimizde üyemizden, delegelere, yönetimde görev alan, almayan herkes çokdeğerli arkadaşlarımız. Hep birlikte tüm enerjimizi milletimiz için harcayacağız. Hizmet heyecanımız çok büyük. İl başkanlık kurulu listemiz ülkemize ve Sakaryamıza hayırlı uğurlu olsun inşallah. Milletimizin teveccühünü boşa çıkarmayacağız.” dedi.

İl Başkanlık Kurulu şu isimlerden oluştu:

Siyasi İşler Başkanı - Uğur Kanat, Teşkilat Başkanı - Fatih Mehmet Küçük, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı - Erol Kara, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı - Emrullah Polat, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı - Ertaç Savaş, Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Başkanı - Sabri Kahraman, Sosyal Politikalar Başkanı - Buse Çetintaş, İletişim Başkanı - Tuna Uslu, İnsan Hakları Başkanı - Hüseyin Ustaoğlu, Parti İçi Eğitim Başkanı - Filiz Sırmalı, Dış İlişkiler Başkanı - Haluk İkizoğlu, Araştırma, Geliştirme ve Bilişim Başkanı - Serkan Yemişçi, İdari ve Mali İşler Başkanı - İsmet Narin, İl Sekreteri - Metin Burçak

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA