Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 29-07-2021 14:10

Geçici İşçi Alımı Sınavında Adaylar Birbirleriyle Yarıştı

Geçici İşçi Alımı Sınavında Adaylar Birbirleriyle Yarıştı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı birimlerde, 71 adet Orman İşçisi,  3 adet Fidanlık İşçisi, 3 adet Aşçı, 4 adet Tamir Bakım İşçisi olmak üzere toplamda 81 adet geçici işçi alımı için, noter huzurunda kura çekim işlemi yapılmıştı. Kura çekim işlemi neticesinde, asil ve yedek adaylar belirlenmiş ve (https://www.sakaryaobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilmişti.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere ilan edilen, 81 geçici  işçi  alımı sözlü ve uygulamalı sınavı 29.07.2021 Perşembe günü, Bölge Müdürlüğümüz yerleşkesinde başladı.

 Sözlü ve uygulamalı olarak yapılacak sınav, Sakarya Orman  Bölge Müdür Yardımcısı M. Zeki Bayıcı başkanlığında; Personele Şube Müdürü Abdullah Yeşildal, BTİ Şube Müdürü Sinan Adaş, Sakarya Fidanlık Müdürü Mustafa Koçak, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Serdar Kabakçı, Sakarya Üniversitesinden Spor Uzmanı Onur Çakır, Personel Şube Müdürlüğü Personellerinden Ersin Kadeş, Ersin Uğral, İsi Şefi İbrahim Çömlek ve adayların katılımıyla başladı.

  Bölge Müdürlüğü bünyesinde, orman yangınları başta olmak üzere çeşitli ormancılık faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere alınacak işçiler, fiziki performanslarının ölçüldüğü, 150m.koşu parkurunda zamana karşı ter döktüler.

Sınav komisyon huzurunda, öğleden sonra devam edecek olan ve genel kültür sorularına doğru cevap vermek için adaylar, sınavda birbirleriyle yarışacaklar.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA