Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 23-12-2021 08:38   Güncelleme : 23-12-2021 08:49

Gazeteci Ufuk Güngörsün Evinde Ölü Bulundu

Gazeteci Ufuk Güngörsün Evinde Ölü Bulundu

Ufuk Güngörsün evinde ölü bulundu.. Sakarya basınının duayen isimlerinden, eski Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Necdet Güngörsün’ün kardeşi Ufuk Güngörsün Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi'ndeki evinde bu akşam saatlerinde ölü olarak bulundu..

 

Sakarya basınının emekçilerinden olan bir süre Sakarya'da yerel basında da görev yapan Ufuk Güngörsün,  Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi'ndeki evinde ölü olarak bulundu.. İlk şüpheler Güngörsün'ün kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği yönünde..
 
Alınan ilk bilgilere göre bu  aksat saat 20.00 sıralarında Ufuk Güngörsün( 52) haber alamayan bir arkadaşı Mithatpaşa Mahallesindeki evine gitti.. Kapıyı açmaması ve telefonlara cevap vermemesi üzerine anahtarıyla eve girdiğinde  Güngörsün'ün evin salonunda cansız bedenini buldu.

 

Ölümün polise bildirilmesi üzerine polis ekipleri eve gelerek inceleme başlattı. İlk şüpheler Güngörsün'ün kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği yönünde..
 
Kalbiyle ilgili olarak daha önce rahatsızlık geçiren Güngörsün'ün ölümü olay yerine gelecek doktorun ön incelemesi sonrasında belirlenecek..

Evli ve bir çocuk babası olan Ufut Güngörsün SASKİ'den emekli olmuştu. Sakarya'da son olarak Yenigün Gazetesinde yazarlık yapan Güngörsün, kendine ait internet sitesini yönetiyordu..