Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 27-11-2019 14:14   Güncelleme : 27-11-2019 14:59

"FETÖ"cü yakıştırmasına kızdı, sosyal medyadan ateş püskürdü

Gülseren Bodur Emecan, kendisi hakkında "FETÖCÜ" diye söylenti yayanlara sosyal medya hesabı üzerinden sert çıktı. 

Sapanca'da ikamet eden ve 5 sene önce Sapanca Ak Parti Kadın Kollarında görev yaptığını ifade eden Gülseren Bodur Emecan, yayılan dedikodular yüzünden yaşadığı zorlukları uzunca bir yazıya dökerken, bir yandan da bazı partililere, isim vermeden gönderme yaptı. 

Aynı zamanda bir kitap çıkaran ve yazarlık da yapan genç kadın, facebook hesabından şunları yazdı:

"BAŞI KIÇI BELLİ OLMAYANLAR..."

"Çok sayın olmaya çalışan Ak parti Sakarya ve Sapanca teşkilatım.
Son beş yılın ilk 15 ayında sizin gerçekten vatan sevdasıyla kurulmuş bir teşkilat olduğunuzu düşünerek içinize girdim. Ancak ben sizin içinizde başı kıçı belli olmayan siyasi bir kimlikle değil, tamamen işe yarar bir şeylere sebep olmak için teşkilata girdim. İçinizde bulunduğum sürede verilen tüm görevleri tam hakkını vererek yaptım. Ne bazılarınız gibi koltuk sevdasına, ne de bir evladıma iş ümidiyle yer aldım saflarınızda.

"ESERİME LEKE SÜREMEZSİNİZ"


Ben 43 yaşındayım. Saygıda kusur etmemek, yediğim ekmeğe ihanet etmemek ve verilen görevin kutsal olduğuna inanarak bu ülkenin emniyet kurumunda görev yapmış bir baba tarafından yetiştirildim.
Kendi doğurduğum DÖRT evladımı da Allah'ın bana evlatlarıma öğretmemi emrettiği her şeyi öğreterek ve vatan millet ne demek aşılayarak yetiştirdim. Bir anne ve babanın en büyük eseri evlatlarıdır. Siz benim eserlerime leke süremezsiniz. Biz sizin içinizde kendini bilmezlerin bize yakıştırdığı kimlikle lekelenmeyiz.

"ALLAH'TAN BAŞKA KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK"


Şimdi söyleyeceğim şu. Allah'tan başka kimseye verilecek hesabım yok. Dünya adaleti güçlünün elinde olsa da, esas adalet ve güç sahibi Allah'tır. Bana kimse benden daha müslümanmış gibi yapmasın. Birileri koltuğuna güvenip benim adımı, ailemi, eşimi adres gösterip prim yapmaya çalışmasın. Ben o pirimi size yedirmem. Boğazınızda kalır.

BEN KİMİM?


Ha şimdi gelelim esas meseleye.
Öncelikle kendimin nasıl bir cevher olduğumu gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Son dört yıldır beni tanımak için gösterdiğiniz çabalar taktire şayan bir durum, bunu inkar edemem. Ama çok yoruldunuz kendi aranızda beni tanımaya çalışmakla. Bu yüzden kendimi size tanıtmayı borç bildim.
Bu satırdan sonrasını dikkatli okuyun. Okuyun ki kim mişim öğrenin de başkasına sormayın artık. Yazık size de.


1976 Giresun Eynesil doğumlu emniyet bekçisi rahmetli Mustafa Bodur ve ev hanımı Fatma Bodur'un kızıyım. Dört çocuk annesiyim. Birbirinden güzel yetiştirdiğim dört çocuğun annesiyim. Mesleğinin hakkını sonuna kadar vermiş dürüst kelimesinin tam karşılığı Bayram Emecen in eşiyim. Vaktinde Görele Ticaret Lisesi mezunu her ne kadar bitirememiş olsam da önce Giresun meslek yüksek okulu dış ticaret bölümünü kazandım. Örgün eğitim olduğu ve eşimin tayini çıkmadığı için devam edemedim. 23 yıl sonra girdiğim üniversite sınavında lisans düzeyi Anadolu üniversitesi uluslar arası ilişkiler bölümünü kazandım halen bu bölümde öğrenciyim.

"EŞİM GÖREVDEN ALINDI, BEN DE AK PARTİ'DEN KOVULDUM"

Yaklaşık beş yıl önce aşka aşık kimliğiyle tanınan bir kadın olarak aşka dair bir kitap çıkardım. İkincisini tamamlamak üzereyken sizin bana yakıştırdığınız kimlikle herşey alt üst oldu. Sesimi çıkarmadım. Eşim sizin yakıştırdığınız kimlikle o dönem 25 yıllık görevinden alındı. Sesimi çıkarmadım. Ve sizin yakıştırdığınız kimlikle ak partiden kovuldum.

"CEMAAT YALANI"


Yine sizin yakıştırdığınız kimlikle çocuklarım defalarca travma yaşadı. Derdimi anlattım. Anlamadınız, olmadı. Bir kaç kişi dışında selam vereniniz olmadı. Sizi geçtim sizin yüzünüzden akrabalarım bile yüz çevirdi. Utanmadan kızımın cemaat yurdunda kaldığını yaydınız yalan. Eşimin o cemaatte büyüdüğünü söylediniz yalan. Siz binlerce lira vererek onların okullarında çocuklarınızı okutmaya çalışırken başarıda derece yapmış oğlumu " yetiştirdiğim çocuğun üzerinden kimseye reklam yaptırmam" diyerek o okulun kapısından geçirmedim.

"İSPATLAMAYAN ŞEREFSİZDİR DEDİM, İSPATLAYAMADINIZ"

Sonuç. O gün bu ithamlara karşılık olarak. " ispatlatamayan şerefsizdir" dedim. Ve sustunuz. İspatlayamadınız. Çünkü öyle bişey yoktu. Eşimi iki yıl evinden yuvasından uzaklaştırdınız size inat düzenimiz bozulmadı. Dedikodu yaptınız "çocukları torpille başarılıymış demek ki " diye. O başarı bugün kat kat katlandı. Sustunuz.
Şimdi artık ben konuşuyorum.


Bu yazıyı paylaşırken ak partiden tanıdığım, bildiğim kişileri etiketleyeceğim. Azınlıkta olsa da bir kısmı gerçek vatan aşkıyla bu teşkilatta biliyorum. Üzerine alınmasın. Yazının muhatapları zaten bu gece uyuyamayacak.

"YA DELİKANLI GİBİ ÖZÜR DİLERSİNİZ, YA DA MAHKEMEYE VERİRİM"


Eyy!.. göstermelik vatanseverler. Ey arkasını güç zannettiği adaletsizliğe dayamışlar. Hala arkamdan fetöcü diye dedikodu yapanlar. Ya çıkın delikanlı gibi özürdileyin. Ya da ben artık çocuklarıma aileme, kişiliğime verdiğiniz manevi zaiyat yüzünden hepinizi mahkemeye vericem.

"FETÖCÜ OLMADIK, SİZ ÖYLE GÖRMEK İSTEDİNİZ"

Bilmiyorsanız söyleyeyim biz hiç fetöcü olmadık, siz öyle görmek istediniz. Ama olmayan suçlamanız elinizde patladı. Eşim üç dönemdir görevinin başında. Hala alın teri helal lokmayla evlatlarını doyuruyor. Siz çekemeseniz de biz hala çok güzel bir aileyiz. Hepinizi öpüyorum

Biz hiç fetöcü olmadık siz öyle görmek istediniz. Ama olmayan suçlamanız elinizde patladı. Eşim üç dönemdir görevinin başında. Hala alın teri helal lokmayla evlatlarını doyuruyor. Siz çekemesenizde biz hala çok güzel bir aileyiz. Hepimizi öpüyorum

"CUMHURBAŞKANIMA ÜZÜLÜYORUM"


Ben Cumhurbaşkanıma üzülüyorum. Kimleerrr kimlerle teşkilat dolduruyor Bi görse artık.
Hadi hakkımda tek bir kelime daha edin.
Saygı ve sevgilerimle..."

NELER SÖYLENDİ?
@
uneimof 4 ay önce
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules pmw.vggi.sakaryadetayhaber.com.fta.wz http://mewkid.net/who-is-xandra/
uhuvaqagiyhuo 4 ay önce
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500 Mg wtp.bubt.sakaryadetayhaber.com.rzo.bv http://mewkid.net/who-is-xandra/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA