Ferizli
Giriş Tarihi : 04-01-2021 15:06   Güncelleme : 04-01-2021 15:08

Ferizli Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı

Ferizli Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı

Ferizli Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında gerçekleştirildi.

2021 yılının ilk meclisi toplandı. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun başkanlık ettiği toplantıda meclis üyeleri eksiksiz hazır bulundu. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantı da denetim komisyon üyeleri de belirlendi.

Hizmetler 2021 Yılında Artarak Devam Edecek

2021 yılının herkese hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 2020 yılında yapılan belediye hizmetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. 2020’ninFerizli için verimli bir yıl olduğuna dikkat çeken Başkan Gündoğdu, Altyapı, Kapalı Pazaryerive Merkez Caddenin düzenlenmesi gibi ilçenin acil teşkil eden önemli sorunlarının 2020 yılında çözüldüğünü, hizmetlerin 2021 yılındaartarak devam edeceğini ifade etti.

Ekrem Başkan’a Teşekkür

Başkan Gündoğdu, “yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarıyenilenen caddemizin yol ve kaldırımları da yenilenerek, ilçemiz sağlam bir alt ve üst yapıya kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ilçem adına bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin sözcüleri de yeni yıla ilişkin iyi dileklerini iletti.

GÜNDEM

Gündemin birinci maddesinde 2021 yılı için meclis toplantı günü ve tatil ayı belirlendi. 2021 yılında belediye meclisinin toplantı günü her ayın ilk haftası Pazartesi günü saat: 10.30 ve tatil ayı ise Ağustos olarak kararlaştırıldı.

İkinci madde de belediye zabıta müdürlüğünde görev yapmakta olan zabıta personeline 2021 yılında fazla çalışma ücreti oybirliği ile belirlendi.

Üçüncü maddede 2021 yılında çalıştırılacak tam zamanlı ve kısmi zamanlı personellerin ücreti, memura yapılan maaş zammı ile aynı oran olarak kararlaştırıldı ve oybirliği ile kabul edildi.

Dördüncü madde de iseyeni dönem denetim komisyonüyeleri belirlendi. Yapılan gizli oylama sonucunda, komisyonda AK Parti'den Ruhi Şenol, Muharrem Solak, Kemal Şahintürk, MHP’den Mustafa Yayla ve İyi Parti’den Abdullah Efiloğlu yer aldı.

Gündemin beşinci maddesindeyer alan yazı işleri müdürlüğünün teklifioy birliği ile kabul edilirken, altıncı madde yer alan mali hizmetler müdürlüğünün teklifi ise oy çokluğu ile kabul edildi.

Maddelerin görüşülmesinin ardından Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, alınan kararların Ferizli’ye hayırlı olmasını dileyerek hassasiyetlerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür etti. Meclis toplantısı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA