SPOR
Giriş Tarihi : 25-12-2021 14:03   Güncelleme : 25-12-2021 14:18

Fenerbahçe'de kongre beklentisi büyüyor! Aziz Yıldırım’ın, Aykut Kocaman planı

Fenerbahçe'de kongre beklentisi büyüyor! Aziz Yıldırım’ın, Aykut Kocaman planı

Fenerbahçe'de başarısız sonuçlar sonrası Başkan Ali Koç'un pes edip kongreye gideceğini iddia edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Muhalefet de hem bu ihtimale karşılık hazırlık yapıyor, hem de yönetime baskıyı artırıyor. Son gelen dedikodulara göre eski başkan Aziz Yıldırım'ın da sürece dahil olduğu yönünde. Yıldırım, Sakaryalı Aykut Kocaman için de değişik bir görev düşünüyor.

Fenerbahçede asıl gündem teknik direktör… ancak alt gündem erken seçim. Ali Koç'un kongre kararı alacağı, sandığa gideceği ile ilgili dedikodular var. Ancak başkandan herhangi bir hamle yok. Yakın zamanda bir kongre beklentisi de yok.

Buna rağmen muhalefet tam gaz çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Aziz Yıldırım cephesi. Her ne kadar Ozan Balaban ismi üzerinde konuşulsa da Yıldırım’ın da ağırlığını koymasıyla İlhan Ekşioğlu ismi üzerinde mutabakata varılmış durumda.

Yıldırım tarafında asıl soru Aykut Kocaman'ın görevinin ne olacağı… her ne kadar Kocaman’ın Ekşioğlu yönetiminde teknik direktör olacağı konuşulsa da planlar başka.

Sportif direktörün de üzerinde futbolun CEO’luğu görevine getirilmesi düşünülüyor.

Kaynak: Fotospor