Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 13-05-2020 13:16

Fenerbahçe'de Ali Koç'a Aykut Kocaman teklifi

Fenerbahçe'de Ali Koç'a Aykut Kocaman teklifi

Fenerbahçe'de teknik direktörlük bilmecesi devam ediyor. Başkan Ali Koç da net olarak karar vermiş değil. İsimlerle görüşmeler sürüyor. Pellegrini ve Rebrov!la da son kez görüşülüp yerli alternatifler değerlendirilecek. Bunların başında elbette Sakaryalı Aykut Kocaman var...

Fenerbahçe’de teknik direktörlük koltuğu için ibre yeniden yerliye dönerken futbolun üç patronundan birisi Kemal Danabaş’tan sürpriz bir öneri geldi… Başkan Ali Koç'un ısrarıyla Baki son kez 2 yabancı teknik adam Pellegrini ve Rebrov ile  görüşecek. Özellikle Pellegrini’den sonuç alınamazsa Rebrov üzerinde çok durulmayacak. Rota, Emre’nin ısrarla önerdiği Okan Buruk’a dönecek.

Ancak Danabaş, Başkan Koç’a, “bahsedilen teknik adamlarla risk almaya değer mi? Aykut Kocaman takımın herseyini biliyor. Bence risk almayalım” diye tavsiyede bulundu. Başkan Koç’un aklına Kocaman her zaman farklı bir yerde. Ancak takımı teslim etme konusunda çekinceleri olduğu da biliniyor.

Ali Koç 2 yıl önce yapılan seçim öncesinde "Sözleşme imzalayacağım teknik adamların kontrat süresi, benim görev süremi geçmeyecek" şeklinde açıklama yapmıştı. Danabaş, bu açıklamayı da gündeme getirerek, “Aykut hocadan başkası 1 yıl çalışmaya gelmez” diyerek Başkan Koç’u ikna etmeye çalışıyor.

Fotospor

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA