Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 28-03-2020 23:32

Fenerbahçe CEO’su Aykut Kocaman

Fenerbahçe CEO’su Aykut Kocaman

Koronavirüs belası ortaya çıkmadan önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni teknik direktör konusunda camianın önemli isimleriyle görüş alışverişinde bulundu. Başkan’a önerilen isimlerin başında Sakaryalı Aykut Kocaman ilk sırada geliyordu. 

Gelinen süreçte Kocaman ismi Fenerbahçede teknik direktörlük için geçmiyor. Ancak futbol yapılanmasının bir bölümünde yer alması düşünülüyor. Emre’nin sportif direktörlük görevine getirileceği, genç bir teknik adamın göreve getirileceği ortamda Kocaman’ın, CEO tarzı bir görev alabileceği konuşuluyor.

Kocaman’ın, bir dönem Galatasaray’da CEO’luk görevini üstlenen Lütfi Arıboğan gibi bir görevde olacağı konuşuluyor.

ALİ KOÇ, HOLDİNG’İN SİSTEMİNİ FENERBAHÇE’YE…

Başkanı Ali Koçi Koç Holding yönetim kurulu başkanlığı döneminde evine kurdurduğu özel tele-konferans çalışma sistemini Fenerbahçe için kullanıyor. Kurallara uyarak evden çıkmamaya özen gösteren Koç, istediği zaman kulübün profesyonelleri ile tele-konerans yapabiliyor. İstediği zaman teknik heyetle görüş alışverişinde bulunuyor. İstediği zaman futbolcuların canlı idmanlarını bile izleyebiliyor. Koç’un tüm Fenerbahçe personelinden isteği ise zorunlu kalınmadıkça kesinlikle kimsenin evinden ayrılmaması.

Kaynak Fotospor

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA