Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 20-04-2021 14:56   Güncelleme : 20-04-2021 15:01

Fatma Sak koronaya yakalanan aile fertleri için dua istedi

Fatma Sak koronaya yakalanan aile fertleri için dua istedi

Sakaryalı emekli gazeteci Fatma Sak, koronaya yakalanan aile fertleri için dua istedi. Sak, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"Selamün aleyküm dostlar.... Rabbim senden geldik yine sana döneceğiz Rabbim...

Gülsemmi ağlasammı bilemedim. Bu müsibet nasıl bir şey Rabbim. Annem kızkardeşim çocukları eşi. Ablalarım eşleri çocukları Covid-19 misafirine yakalandılar. İkinci hafta oldu Elhamdülillah iyiye gidiyorlar. Zorlu bir süreci evlerinde geçiren canım ailemin 14 ferdine Rabbimden şifalar diliyorum. Konya ereğli canlarım İstanbul canlarım. Adapazarı Karaman anam kardaşım canlarım çoğu gitti azı kaldı. Rabbime hamd olsun anam aşılıydı. Ona rağmen sıkıntılı bir süreç yaşadık. Canlarım için Hızır olduk, ilaç olduk, deva olduk. Böyle bir süreçte Rabbim bizi ayakta tuttu. Böyle bir süreçte kocam Şener den de Allah razı olsun. Onlara kol olduk, ayak olduk, yol olduk. Arabanın bir nimet olduğunu bu süreçte daha iyi anladım.

Evet canlar iyileşiyor. Şimdi Hendek kocamın kıymetli anne ve babası kardeşi bu müsibetten karantina dalar. Rabbim hepimizi korusun inşallah. Allahım sen imtihanımızı kolaylaştır. Ümmet olarak, millet olarak bizi selamete çıkart...

İnşallah bu müsibetler bize yol olur hak olur. Hayır olur...

Lütfen çok dikkatli olun. Nereden ve nasıl gelir hiç bilinmiyor... Maske fiziki mesafe ve hijyen..."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA