Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 22-12-2020 18:35   Güncelleme : 22-12-2020 19:05

Evlatlık verilen çocuğun annesi Emine çıktı..Babası yarın belli olacak

Evlatlık verilen çocuğun annesi Emine çıktı..Babası yarın belli olacak

12 yıldır kayıp olan kız çocuğu bulundu. DNA testi sonucuna göre evlatlık verilen kız çocuğunun annesi Emine Çaylı çıktı. Bu arada çocuğun babasının Turgay Telsiz olup olmadığı yarın belli olacak DNA testi ile açığa çıkacak.

ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programına katılan ve Türkiye’nin günlerdir konuştuğu Turgay Telsiz ile Halil Kurt, aynı kadından çocuk sahibi olduklarını ve yüzlerini bile görmedikleri kayıp çocuklarının Emine Çaylı tarafından satıldığını iddia ederek Esra Erol’dan yardım istemişti.

Çocuklarını sattığı iddia edilen Emine Çaylı bugün yayınlanan Esra Erol'da programına damgasını vurdu. Çaylı'nın Adapazarı'nda da çocuk dünyaya getirdiği ifade edilmişti. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde oturan Turgay Telsiz ile 2005 yılında tanışarak birlikte yaşayan Emine Çaylı, 1 yıl sonra hamile kalmıştı.

ÇOCUĞUN ANNESİ EMİNE ÇAYLI 

Yayında çocuğun annesinin Emine Çaylı olduğu DNA testi ile açıklanırken, şimdi o çocuğun babasının Turgay Telsiz olup olmadığı yarın belli olacak DNA testi ile açığa çıkacak.

Anne Çaylı, çıkan DNA testine göre çocuğun kendisine ait olduğunu öğrenince "sevindim" derken, stüdyoda zaman zaman gerginlik yaşandı. Ortamı yatıştırmak ise Esra Erol'a düştü.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA