Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2019 20:08   Güncelleme : 24-12-2019 20:42

Ethem Sancak Twitter hesabını kapattı mı?

Ethem Sancak Twitter hesabını kapattı mı?

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak'ın en son dün akşam yayınlanan Habertürk canlı yayınında tweet attığı hesabına ulaşılamıyor. "@ethemsancakbmc" kullanıcı adını taşıyan o hesap kapandı mı, takipçileri merak ediyor. 

TEPKİLER ÜZERİNE Mİ KAPATTI?

Gün içinde sözkonusu hesaba ulaşmak isteyenler karşılarında "böyle bir sayfa yok" ve "yüklenirken hata oluştu, sonra yeniden deneyin" ibaresini görürken, Ethem Sancak'ın dünkü canlı yayın sonrası gelen tepkiler üzerine hesabını kapattığı sanılıyor. 

DİKBAYIR FENA YÜKLENMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi Sakarya'daki Tank Palet Fabrikasını devralan Ethem Sancak, dün akşam yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın programına katılmaktan vazgeçmiş, yerine Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek çıkarak kendisini savunmuştu. Aynı programa İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır konuk olmuş, Dikbayır Ethem Sancak'a fena yüklenmişti... Yayın sırasında ve sonrasında Sancak'a eleştiri okları yöneltilmişti...

"BENİM TEK HESABIM BU" DEMİŞTİ

İşte Ethem Sancak'ın iki gün önce "bu benim tek hesabım" dediği, ancak takipçilerinin bugün gün boyu ulaşamadığı o hesabında karşımıza çıkan uyarı yazısı:

Ethem Sancak dünkü canlı yayın devam ederken en son o hesaptan şu tweeti atmıştı:

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA