Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 16-02-2020 21:26

Ethem Sancak: "Kılıçdaroğlu benim sayemde politikacı oldu"

Ethem Sancak:

İstanbul'da katıldığı bir programda konuşan Ethem Sancak, "Kemal Kılıçdaroğlu beni tanımadığını söylüyor ama benim referansımla Deniz Baykal'a gitti. Benim sayemde politikacı oldu" ifadelerini kullandı.

Sakarya'daki Tank Palet Fabrikasının BMC üzerinden Katarlılara devri ile tartışmaların odağındaki isimlerden biri haline gelen Ethem Sancak, İstanbul'da katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Kılıçdaroğlu'nun politika yapma nedeni benim" diyen Sancak, "O'na ben referans oldum. Baykal'ın en has 3 adamından biriydim. Milli bir adamdır Baykal, hala görüşürüm. İnsaf et Kemal bey. Sen o makama nasıl geldin bu belli. Ya sayı saymayı bilmiyorsun ya dayak yemedin ya da hesap uzmanı değilsin" ifadelerini kullandı.

Ethem Sancak'ta bir ilginç açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında geldi. "Her şey bu Tayyip Erdoğan'ın yüzünden" diyerek sözlerine başlayan Sancak, "Siirt'ten aday ol dedim. 'Sanane?' dedi. Ben de size çok meraklı değilim ama Siirt'ten bir Başbakan çıksın istiyorum dedim" ifadeleriyle, Erdoğan'ın 2003'te milletvekili seçildiği döneme atıf yaptı.

Kaynak Yeniçağ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA