Untitled 1
Adapazarı
Giriş Tarihi : 23-09-2020 17:14   Güncelleme : 23-09-2020 17:21

Eşler canlı yayında birbirini suçladı

Eşler canlı yayında birbirini suçladı

Adapazarı’nda 17 yaşındaki Rabia Halıcı, 1 yaşındaki oğlu Gurur’la birlikte çıktığı alışveriş sonrasında kaybolmuştu. Doğuş Halıcı, TV programına başvurmuştu. Kendisinden haber alınamayan Rabia Halıcı ve eşi Doğuş Alıcı bugün canlı yayında bir araya geldi. Doğuş Halıcı, “Dilendirmedim, şiddet göstermedim” diyerek iddiaları yalanlarken, O'nun annesi de canlı yayına bağlanarak, “Rabia doğruları söylemiyor” dedi. 

“ÇOCUĞUMU DÖVÜYORDU”

17 yaşındaki Rabia Halıcı, “Nuri bana iyi davranıyordu. 1 ayda aşık oldum, senin göstermediğin ilgiyi gösterdi bana. Sen ise çocuğumu dövüyordun” dedi ve eşi Doğuş Halıcı’yı suçladı.

“KENDİ İSTEĞİYLE GELDİ”

Rabia Halıcı’nın Ankara’ya kaçtığı Nuri de canlı yayına geldi, “Kaçırmadım, kendi isteğiyle geldi. Ben de anneni ara, eşini ara dedim. Eşinle ilgilenmiyorsun bu hallere düşüyor.” diye konuştu.

ÇOCUĞA ŞİDDET

Doğuş Halıcı, “Çocuğumu daha fazla annesinde kalsın istemiyorum. Benim çocuğumun hayatını riske atmış. Ona en iyi hayatı verebilecek olan benim” diye söylerken, çocuğunu dövdüğü iddiaları üzerine “Sen yapmıyor muydun?” dedi. Rabia Halıcı ise “Eline ayağına vuruyordum” dedi. Eş Doğuş Halıcı da, bu sözler üzerine “Doğuş babasın sen, senden korksun diyordu” şeklinde konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA