Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 03-05-2021 17:50   Güncelleme : 03-05-2021 18:09

Eski eşi çocuklarını reddeden Sakaryalı Berna, DNA testi istedi

Eski eşi çocuklarını reddeden Sakaryalı Berna, DNA testi istedi

İmam nikahlı eski eşinden ayrıldıktan sonra, bir başkasıyla evlenen ve Sakarya'da ikamet eden Berna Balaban soluğu Esra Erol'da aldı. İmam nikahlı eski eşi Mehmet Ateş'in, iki çocuğunu reddettiğini ve DNA testi istediğini belirten Balaban, Esra Erol'dan yardım istedi. Genç kadın, "Eski eşim, çocuklarımın bezi var mı, maması var mı diye sormadığı gibi, evlatlarını da reddediyor. DNA testi istiyorum" diye seslendi.

CANLI YAYINDA AĞLADI

Canlı yayına çıkan ve gözyaşı dökerek ünlü sunucu Esra Erol'dan yardım talep eden Sakaryalı Berna Balaban, "Babam beni 1 çeyrek altın karşılığında amcamın oğluna verdi" dedi. Yayına bağlanan Mehmet Ateş'in ablası Kader ile Sakaryalı Berna arasında gergin anlar yaşandı. 

ESKİ EŞİ DE YAYINA BAĞLANDI

ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programına telefonla bağlanan Mehmet Ateş, DNA testi talebine olumlu yanıt verdi. "Ben 16 yaşında Berna ile evlendim" diyen Mehmet Ateş, Esra Erol'un canlı yayına gelme davetini ise reddetti.

"ÇOCUKLAR BENDEN İSE BAKARIM"

Berna Balaban'ın imam nikâhlı eski eşi Mehmet Ateş "DNA testine göre iki çocuk benim çıkarsa bakımlarını üstlenirim" diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA