TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 07-06-2021 12:19   Güncelleme : 07-06-2021 12:22

Eski enişteden baltalı saldırı: 2 yaralı

Eski enişteden baltalı saldırı: 2 yaralı

Kocaeli'nde 4 ay önce eşi Sema Aytekin'den boşanan R.A., iddiaya göre kayınbiraderine ve kuzenine oğullarıyla birlikte araba tamiri yaptıkları sırada balta ve sopayla saldırdı. Kafasından yaralanan kayınbirader İbrahim Aytekin ve kuzeni Mehmet Ceren olay yerinde baygınlık geçirdi. Olay yerinden geçen taksi ile hastaneye kaldırılan iki yaralı eniştelerinden şikayetçi oldu.

4 ay önce eşi Sema Aytekin'den boşanan enişte R.A., iddiaya göre kayınbiraderine ve kuzenine oğullarıyla birlikte araba tamiri yaptıkları sırada balta ve sopayla saldırdı. Kafasından yaralanan kayınbirader İbrahim Aytekin ve kuzeni Mehmet Ceren olay yerinde baygınlık geçirdi. Olay yerinden geçen taksi ile hastaneye kaldırılan iki yaralı eniştelerinden şikayetçi oldu. Gözaltına alınan enişte ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Eniştesi R.A. dan şikayetçi olan İbrahim Aytekin; "Aracımda bir arıza vardı. Kuzenim Mehmet'in evinin yanına gidip onu tamir etmeye başladık. Bu sırada onun evinin alt katında oturan ablamın eski eşi ve iki yeğenim yanımıza geldi. Ellerinde balta ve sopa ile bize saldırdı. Ben kendimi can havli ile yola atmışım orada bayıldım. Mehmet'te arabanın yanında bayılmış müdahale etmek isteyenleri yaklaştırmamışlar" dedi. Abla Sema Aytekin; "Bunların hepsini boşanma aşamasında kardeşlerim benim arkamda durdu diye yapıyor. Bize defalarca ölüm tehdidi yaptı. Şimdi yine elini kolunu sallayarak geziyor. Bu adam bizi öldürmeden bizi bundan kurtarın" dedi.

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA