Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 14-01-2022 16:58   Güncelleme : 14-01-2022 17:09

Eski arkadaşı, Bülent Bıçakçı'nın ölümünün ardından duygu yüklü bu satırları yazdı

Eski arkadaşı, Bülent Bıçakçı'nın ölümünün ardından duygu yüklü bu satırları yazdı

Milli atıcı Bülent Bıçakçı düzenlenen törenle toprağa verilirken, Bıçakçı'nın ölümünün ardından yazılan satırlar dikkati çekti. Canan Kurt, arkadaşı Bülent Bıçakçı'nın ölümünün ardından eski bir fotoğraf paylaştı ve üzerine şunları yazdı: 

"ÖLÜMÜ SÖZCÜK OLARAK BİLE KULLANMADIĞIMIZ ZAMANLAR"

"Akademi yıllarımız..Çılgın, deli dolu, neşeli, hayallerle dolu zamanlar..Dünya sanki bir basketbol topu çevirip durduğumuz zamanlar.. Ölümü sözcük olarak bile kullanmadığımız zamanlar..Doluşmuş neye doluşmuşsak hatırlamıyorum, gitmişiz Adapazarı'na..Sanırım Turgay'ın düğünüydü. Biz öyle doluşup giderdik nişan ve düğünlere..Aramızda evli olan da vardı, yeni evlenen de. Çoğumuz kavak yelleri estirerek hayaller kuruyor, dünyayı ve Türk Sporu'nu kurtarıyorduk..

"AV EVİNDEN HATIRA"

O hafta sonu, düğünden sonra Bülent'lerin av evine gitmiştik, ağırlamıştı bizi.. Bu fotoğraf 'o anı' donduran bir fotoğraf. Her baktığımda orada sonsuz güzelliği, dostluğu, mutluluğu, paylaşmayı, dayanışmayı görürüm. Bir de tarifsiz hüznü, tarifsiz gerçekten.. O hüznü rahmetli, güzeller güzeli Reyhan'la yaşamıştık ilk..Hepimiz duvara çarpmıştı acısı..

"ŞİMDİ DE BÜLENT GİTTİ... SENİ UNUTMAYACAĞIZ"

Şİmdi de Bülent gitti...Anılarımız çok.. Deli fişek, iyi yürekli, arkadaşımız..Armağan'a sevdalı, aşık Bülent..Sevginle, sevginizle kocaman bir aile yarattın/yarattınız....

Unutmayacağız seni..."