Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2021 17:41   Güncelleme : 18-06-2021 18:23

Eşiyle yüzleşen Sakaryalı Fatma canlı yayın sonrası gözyaşı döktü

Eşiyle yüzleşen Sakaryalı Fatma canlı yayın sonrası gözyaşı döktü

Sakarya'nın Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesinde ikamet eden Sakaryalı Fatma Okumuş ile şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi Rıfat Okumuş canlı yayında yüzleşti. ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına konuk olan eşler arasında gergin anlar yaşandı. Programın dünkü bölümünde, eşi Rıfat'ın kendisi hakkında bir tane iyi birşey söylememsine üzülen Fatma, yayın sonrası gözyaşlarını tutamadı. Fatma Okumuş, bugünkü canlı yayında "Rıfat şartlarımı kabul etmezse asla boşanmam" dedi. 

İşte yayında eşler arasında geçen diyalog: 

"ÇOCUKLARIMIN VELAYETİNİ İSTİYORUM"

Rıfat Okumuş: Ben sadece çocuklarımın velayetini istiyorum. Ortada büyütülecek birşey yoktu. Annemi dinlemiş olsaydım yüz kere boşanırdım. 2 yıl nişanlı kaldık. Bindiğimiz motordan düştü. O zaman 6 aylık evliydik. Kendini motordan attı. 

"RIFAT'A ÇOK AŞIKTIM"

Fatma Okumuş: Rıfat'tan ayrılmayı bugüne kadar hiç düşünmedim. Onu canımdan çok seviyordum. Rıfat'a çok aşıktım. Allah senin acını bana göstermesin diyordum O'na... 

"KÜSTÜĞÜ ZAMAN 1 AY KONUŞMAZDI"

Rıfat Okumuş: Evet beni seviyordu.. O bana tutkundu ama, kızdığında sakinleşmesi için evden uzaklaşan biri de benim.. Siniri yatışınca eve gelirdim. Halen siniri geçmemiş olurdu. Fatma küstüğü zaman 1 ay konuşmaz...

Fatma Okumuş: Kavga ettiğimizde hep özür dileyen ben olurdum. 

"BAŞIMA BİRŞEY GELİRSE ONLARDANDIR"

Başıma birşey gelirse kayınvalidem ve görümcelerimdendir. Burada şartlarımı kabul etsin şimdi boşanayım. Önce çocuklarımın velayetini istiyorum... Sonra da nafaka talep ediyorum. 

"ŞARTLARIMI KABUL ETMEZSE ASLA BOŞANMAM"

Rıfat benim şartlarımı kabul etmezse ondan asla boşanmam. 

Rıfat Okumuş: Ben kırıldım. 

İLİŞKİ TERAPİSTİNE GÖNDERME TEKLİFİ

Programın sunucusu Esra Erol, Okumuş çiftine evlilik terapistine gitme teklifinde bulundu. Eşler "gerek yok" diyerek reddetti. Yayın sonrasında eşler başbaşa konuşmak için aynı masaya davet edildi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert