Advert

Advert

Advert
Erenler
Giriş Tarihi : 14-04-2021 11:12   Güncelleme : 14-04-2021 11:21

ERENLER’DE DOĞALGAZ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

ERENLER’DE DOĞALGAZ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Kırsal mahallelerde devam eden Doğalgaz çalışması hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “3 Mahallemizde doğal gaz çalışması 2020 yılında tamamlanmıştı. AGDAŞ ve belediye ekiplerimiz tarafından Şükriye,Epçeller, Sarıcalar, Çaykışlave Şeyhköy’de sürdürülen çalışmalarda büyük ölçüde mesafe kat edildi. Devamında 4 mahallemiz için daha hazırlıklarımızı gerçekleşiyoruz” dedi.

Erenler’de 2020 yılında kırsal mahallelere yönelik başlatılan doğalgaz çalışması hız kesmeden devam ediyor. Devam eden doğalgaz çalışması hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, üç mahallede çalışmaların tamamlanmasının ardından 5 mahallede daha başlatılan çalışmalarda son aşamaya gelindiğini ifade etti.

BEŞ MAHALLEDE SONA GELİNDİ

Çaybaşıyeniköy, Tuapsalar ve Hürriyet mahallelerinde 2020 yılında çalışmaların tamamlandığını ifade eden Başkan Kılıç, “Üç Mahallemizde doğal gaz çalışması 2020 yılında tamamlanmıştı. AGDAŞ ve belediye ekiplerimiz Şükriye, Epçeller, Sarıcalar, Çaykışla ve Şeyhköy’deki çalışmalarına devam ediyor, büyük ölçüde mesafe kat edildi” dedi.

SIRADA 4 MAHALLE VAR

Başkan Kılıç, “Şuan beş mahallemizde devam eden doğalgaz çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından inşallah Alancuma, Kozluk, Kamışlı ve Emirler mahallelerimizde doğalgaz çalışması için hazırlıklarımıza başlayacağız. İmar planı çalışması devam eden mahallelerimiz için ise plan çalışmaları tamamladıktan sonra AGDAŞ ile görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

YOLLAR ONARILIYOR

Başkan Kılıç, “Doğalgaz çalışmaları sırasında kazılan ve bozulan yollarda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşlarımızın mağdur olmaması için vakit kaybetmeden bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımıza daha rahat bir yaşam sunabilmek için tüm gücümüz ve gayretimiz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.   

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA