Erenler
Giriş Tarihi : 14-12-2020 13:12   Güncelleme : 14-12-2020 13:23

Erenler'de asfalt çalışmaları sürüyor

Erenler'de asfalt çalışmaları sürüyor

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında hafta sonu iki gün süren sokağa çıkma sınırlandırılmasında devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

Erenler Belediyesi Fen İşleri Ekipleri ilçe de asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında hafta sonu iki gün süren sokağa çıkma sınırlandırılmasında devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe genelinde çalışmaların sürdüğünü ifade etti.   

ESTETİK BİR GÖRÜNÜM

Yeni Mahallede Büyükşehir Belediyesi ile birlikte devam eden asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Kılıç, “Sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında 2065 no’lu caddemizde ve bağlantılı 2074, 2070, 2066, 2060, 2058, 2052, 2046 no’lu sokaklarda asfalt çalışmaları sürüyor. Tretuvar çalışmaları tamamlanmıştı. Asfalt çalışmasınında tamamlanmasıyla sokaklarımız estetik bir görünüme sahip olacak” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Kılıç, “Aynı zamanda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Büyükesence, Küçükesence ve Hasanbey Mahallelerimizin bağlantı yollarında yol bakım ve asfalt çalışmalarını tamamladı. Erenler’imiz için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA