Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 18-05-2021 01:33   Güncelleme : 18-05-2021 01:36

Erdoğan'dan üstü kapalı Sedat Peker mesajı

Erdoğan'dan üstü kapalı Sedat Peker mesajı

Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üstü kapalı olarak Sedat Peker ile ilgili de açıklamada bulundu. 

Cumhurbaşkanı, son günlerde yayınladığı videolarla gündeme gelen Sakaryalı Sedat Peker hakkında üstü kapalı bir şekilde konuştu. Erdoğan, "Terör örgütleri gibi suç çeteleri de zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz." ifadelerini kullandı.

"BU KİRKİ SENARYOYU DA BOZACAĞIZ"

Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Erdoğan, "Suç örgütlerini ülkenin ve milletin başına musallat olmaktan tamamen çıkardık. Demokrasi ve hukuk dışı her araçtan medet umanlar şimdi yeni arayışlara yönelmişlerdir. Bu kirli senaryoyu da bozacağız. En büyük üzüntümüz, ülkemizde hâlâ çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan, küçülen haysiyet fukarası kişiliklerin olduğunu görmektir. PKK’yı ve onun destekçilerini bile samimi ve açık dille kınamaktan kaçınanların çetelerle aynı  yolda yürümeleri karşısında şunu hatırlamak isterim, terör örgütleri gibi suç çeteleri de zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz." ifadesini kullandı. 

dogruhaber

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA